Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Javorina

V slovenskom meste Javorina máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Javorina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Javorina

Chaty Javorina

8,2

Chaty Javorina

Ubytovanie (Horská chata) Chaty Javorina. Chaty Javorina sa nachádzajú v obci Javorina a ponúkajú spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Ubytovanie je vzdialené 15 km od obce Bukowina Tatrzańska. Ubytovanie Chaty Javorina sa nachádza v slovenskom meste Javorina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chaty Javorina

Chaty Javorina

Ubytovanie (Penzión) Chaty Javorina. Chaty Javorina sa nachádzajú v obci Javorina a ponúkajú záhradu a terasu. V ubytovacom zariadení je k dispozícii spoločná kuchyňa a spoločný lounge. Ubytovanie Chaty Javorina sa nachádza v slovenskom meste Javorina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Devana

Vila Devana

Ubytovanie (Vila) Vila Devana. Vila Devana is situated in Javorina and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Vila Devana sa nachádza v slovenskom meste Javorina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Javorina

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Javorina. Mesto Javorina je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.