Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Jezersko

V slovenskom meste Jezersko máme celkom 7 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Jezersko

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Jezersko

Domček Jezersko

9,8

Domček Jezersko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček Jezersko. Domček Jezersko sa nachádza v obci Jezersko a ponúka záhradu, gril a terasu. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a z ubytovania je výhľad do záhrady. Ubytovanie Domček Jezersko sa nachádza v slovenskom meste Jezersko, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Goral

9,1

Chalupa Goral

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa Goral. Chalupa Goral s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v lesoch na úpätí Spišskej Magury a ponúka vám ubytovanie v apartmánoch s krbom a bezplatné... Ubytovanie Chalupa Goral sa nachádza v slovenskom meste Jezersko, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Ski Jezersko

8,7

Penzión Ski Jezersko

Ubytovanie (Penzión) Penzión Ski Jezersko. Penzión Ski Jezersko sa nachádza v obci Jezersko iba 200 metrov od lyžiarskeho strediska Ski Bachledova. Ubytovanie Penzión Ski Jezersko sa nachádza v slovenskom meste Jezersko, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata SKI Jezersko

Chata SKI Jezersko

Ubytovanie (Apartmán) Chata SKI Jezersko. Chata SKI Jezersko sa nachádza v obci Jezersko, 1,2 km od Chodníka korunami stromov. Ponúka bezplatné Wi-Fi, bar a terasu. Ubytovanie Chata SKI Jezersko sa nachádza v slovenskom meste Jezersko, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Originalna Drevenica Jezersko 43

Originalna Drevenica Jezersko 43

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Originalna Drevenica Jezersko 43. Originálna drevenica Jezersko 43 bola postavená v roku 1912 a ponúka vám priestrannú záhradu s rybníkom, plne vybavenú kuchyňu a obývaciu izbu s krbom. Ubytovanie Originalna Drevenica Jezersko 43 sa nachádza v slovenskom meste Jezersko, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Eva

Chata Eva

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Eva. Chata Eva sa nachádza v Jezersku, iba 2,3 km od Chodníka korunami stromov a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, záhradou a spoločnou kuchyňou. Ubytovanie Chata Eva sa nachádza v slovenskom meste Jezersko, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Josta

Chalupa Josta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Josta. Chalupa Josta ponúka ubytovanie v obci Jezersko, 30 km od mesta Zakopané a 19 km od obce Białka Tatrzanska. Ubytovanie Chalupa Josta sa nachádza v slovenskom meste Jezersko, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Jezersko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Jezersko. Mesto Jezersko je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.