Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Jezersko

V slovenskom meste Jezersko máme celkom 7 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Jezersko

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Jezersko

Domček Jezersko

9,8

Domček Jezersko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček Jezersko. Domček Jezersko sa nachádza v obci Jezersko a ponúka záhradu, gril a terasu. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a z ubytovania je výhľad do záhrady. Ubytovanie Domček Jezersko sa nachádza v slovenskom meste Jezersko, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Goral

9,1

Chalupa Goral

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa Goral. Chalupa Goral s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v lesoch na úpätí Spišskej Magury a ponúka vám ubytovanie v apartmánoch s krbom a bezplatné... Ubytovanie Chalupa Goral sa nachádza v slovenskom meste Jezersko, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Ski Jezersko

8,7

Penzión Ski Jezersko

Ubytovanie (Penzión) Penzión Ski Jezersko. Penzión Ski Jezersko sa nachádza v obci Jezersko iba 200 metrov od lyžiarskeho strediska Ski Bachledova. Ubytovanie Penzión Ski Jezersko sa nachádza v slovenskom meste Jezersko, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata SKI Jezersko

Chata SKI Jezersko

Ubytovanie (Apartmán) Chata SKI Jezersko. Chata SKI Jezersko sa nachádza v obci Jezersko, 1,2 km od Chodníka korunami stromov. Ponúka bezplatné Wi-Fi, bar a terasu. Ubytovanie Chata SKI Jezersko sa nachádza v slovenskom meste Jezersko, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 444 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Eva

Chata Eva

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Eva. Chata Eva sa nachádza v Jezersku, iba 2,3 km od Chodníka korunami stromov a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, záhradou a spoločnou kuchyňou. Ubytovanie Chata Eva sa nachádza v slovenskom meste Jezersko, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Originalna Drevenica Jezersko 43

Originalna Drevenica Jezersko 43

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Originalna Drevenica Jezersko 43. Originálna drevenica Jezersko 43 bola postavená v roku 1912 a ponúka vám priestrannú záhradu s rybníkom, plne vybavenú kuchyňu a obývaciu izbu s krbom. Ubytovanie Originalna Drevenica Jezersko 43 sa nachádza v slovenskom meste Jezersko, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Josta

Chalupa Josta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Josta. Chalupa Josta ponúka ubytovanie v obci Jezersko, 30 km od mesta Zakopané a 19 km od obce Białka Tatrzanska. Ubytovanie Chalupa Josta sa nachádza v slovenskom meste Jezersko, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Jezersko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Jezersko. Mesto Jezersko je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.