Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kaluža

V slovenskom meste Kaluža máme celkom 20 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Kaluža

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Kaluža

Kamenec chata Thermal

9,6

Kamenec chata Thermal

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kamenec chata Thermal. Kamenec chata Thermal ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v obci Kaluža, 50 metrov od Zemplínskej Šíravy. Ubytovanie Kamenec chata Thermal sa nachádza v slovenskom meste Kaluža, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Vihorlat

9,4

Apartment Vihorlat

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vihorlat. Apartmán Vihorlat sa nachádza priamo pri Zemplínskej Šírave. Jeho súčasťou je terasa, ako aj bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Vihorlat sa nachádza v slovenskom meste Kaluža, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Zemplin

9,4

Chata Zemplin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Zemplin. Chata Zemplín sa nachádza v obci Kaluža, len 2,1 km od vodnej nádrže Zemplínska šírava. Ubytovanie Chata Zemplin sa nachádza v slovenskom meste Kaluža, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Thermal ŠÍRAVA

9,3

Hotel Thermal ŠÍRAVA

Ubytovanie (Hotel) Hotel Thermal ŠÍRAVA. Hotel Thermal Šírava je moderný 4-hviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza pri vodnej nádrži Zemplínska Šírava. Ubytovanie Hotel Thermal ŠÍRAVA sa nachádza v slovenskom meste Kaluža, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmany Motocentrum

9,2

Apartmany Motocentrum

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmany Motocentrum. Ubytovacie zariadenie Apartmany Motocentrum sa nachádza v obci Kaluža 2,7 km od Zemplínskej Šíravy a ponúka výhľad na jazero, bezplatné Wi-Fi a bezplatné... Ubytovanie Apartmany Motocentrum sa nachádza v slovenskom meste Kaluža, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Glamour

9

Hotel Glamour

Ubytovanie (Hotel) Hotel Glamour. Hotel Glamour sa nachádza na brehu vodnej nádrže Zemplínska Šírava v obci Kaluža. Ubytovanie Hotel Glamour sa nachádza v slovenskom meste Kaluža, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Šírava apartmán s jacuzzi

8,9

Šírava apartmán s jacuzzi

Ubytovanie (Apartmán) Šírava apartmán s jacuzzi. Ubytovanie Šírava apartmán s jacuzzi sa nachádza v obci Kaluža, 2,5 km od Zemplínskej šíravy. Ubytovanie Šírava apartmán s jacuzzi sa nachádza v slovenskom meste Kaluža, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Residence Šírava ***

8,5

Residence Šírava ***

Ubytovanie (Apartmány) Residence Šírava ***. Ubytovanie Residence Šírava *** sa nachádza v obci Kaluža, 2,2 km od Zemplínskej Šíravy. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a výhľad na jazero. Ubytovanie Residence Šírava *** sa nachádza v slovenskom meste Kaluža, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Anima

8,2

Penzión Anima

Ubytovanie (Penzión) Penzión Anima. Penzión Anima sa nachádza v obci Kaluža, 1,6 km od Zemplínskej šíravy. Ubytovanie Penzión Anima sa nachádza v slovenskom meste Kaluža, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Šírava best apartment

8,1

Šírava best apartment

Ubytovanie (Apartmán) Šírava best apartment. Ubytovanie Šírava best apartment s výhľadom na jazero sa nachádza v obci Kaluža, 2,5 km od Zemplínskej šíravy. Apartmán má balkón. Ubytovanie Šírava best apartment sa nachádza v slovenskom meste Kaluža, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmany Fantagiro

7,8

Apartmany Fantagiro

Ubytovanie (Apartmán) Apartmany Fantagiro. Ubytovacie zariadenie Apartmany Fantagiro sa nachádza v obci Kaluža, iba 2,3 km od Zemplínskej šíravy. Ubytovanie Apartmany Fantagiro sa nachádza v slovenskom meste Kaluža, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Eurobus

7,6

Hotel Eurobus

Ubytovanie (Hotel) Hotel Eurobus. Hotel Eurobus sa nachádza v rekreačnej oblasti Zemplínska šírava, 6 km od Vinianskeho jazera. Ubytovanie Hotel Eurobus sa nachádza v slovenskom meste Kaluža, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Merkur

7,6

Hotel Merkur

Ubytovanie (Hotel) Hotel Merkur. Hotel Merkúr sa nachádza pri Zemplínskej Šírave, iba 50 metrov od Thermalparku Šírava. Ponúka ubytovanie v izbách, reštauráciu a terasu. Ubytovanie Hotel Merkur sa nachádza v slovenskom meste Kaluža, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Felicia

7,3

Hotel Felicia

Ubytovanie (Hotel) Hotel Felicia. Hotel Felicia sa nachádza v obci Kaluža, 300 metrov od Zemplínskej Šíravy. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Hotel Felicia sa nachádza v slovenskom meste Kaluža, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

HotelEuroPenzión Salaš

7,1

HotelEuroPenzión Salaš

Ubytovanie (Penzión) HotelEuroPenzión Salaš. HotelEuroPenzión Salaš sa nachádza v obci Kaluža, 1,3 km od Zemplínskej šíravy. Ponúka reštauráciu, bezplatné súkromné parkovisko, bar a záhradu. Ubytovanie HotelEuroPenzión Salaš sa nachádza v slovenskom meste Kaluža, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion BIKER'S

6,8

Penzion BIKER'S

Ubytovanie (Penzión) Penzion BIKER'S. Penzión BIKER'S sa nachádza v meste Kaluža, 300 metrov od Zemplínskej Šíravy a 12 km od vrchu Vihorlat. Izby majú terasu s výhľadom na jazero. Ubytovanie Penzion BIKER'S sa nachádza v slovenskom meste Kaluža, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Atlantis

5,3

Ubytovanie Atlantis

Ubytovanie (Chata v prírode) Ubytovanie Atlantis. Ubytovanie Atlantis sa nachádza v obci Kaluža a ponúka gril. Je z neho výhľad do záhrady. Ubytovanie Ubytovanie Atlantis sa nachádza v slovenskom meste Kaluža, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata na širave

Chata na širave

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata na širave. Chata na širave sa nachádza v obci Kaluža a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Chata na širave sa nachádza v slovenskom meste Kaluža, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Zemplínska Šírava-Kamenec

Chata Zemplínska Šírava-Kamenec

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Zemplínska Šírava-Kamenec. Chata Zemplínska Šírava-Kamenec s terasou sa nachádza v obci Kaluža, 2,8 km od Zemplínskej Šíravy a 11 km od Vihorlatu. Ubytovanie Chata Zemplínska Šírava-Kamenec sa nachádza v slovenskom meste Kaluža, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Krásny apartmán na Zemplínskej Šírave

Krásny apartmán na Zemplínskej Šírave

Ubytovanie (Apartmán) Krásny apartmán na Zemplínskej Šírave. Featuring garden views, Krásny apartmán na Zemplínskej Šírave offers accommodation with a balcony, around 2.6 km from Zemplinska Sirava. Ubytovanie Krásny apartmán na Zemplínskej Šírave sa nachádza v slovenskom meste Kaluža, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Thermal House

Chata Thermal House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Thermal House. Boasting lake views, Chata Thermal House provides accommodation with a terrace and a kettle, around 13 km from Vihorlat. Set 1. Ubytovanie Chata Thermal House sa nachádza v slovenskom meste Kaluža, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Kaluža

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 20 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Kaluža. Mesto Kaluža je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.