Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kežmarok

V slovenskom meste Kežmarok máme celkom 26 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Kežmarok

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Kežmarok

Penzion Albrechtt

9,8

Penzion Albrechtt

Ubytovanie (Penzión) Penzion Albrechtt. Penzión Albrechtt sa nachádza v Kežmarku v Prešovskom kraji, len pár metrov od Kežmarského zámku. Ubytovanie Penzion Albrechtt sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Berg

9,8

Penzión Berg

Ubytovanie (Penzión) Penzión Berg. Penzión Berg sa nachádza v Kežmarku, 30 metrov od hradu Kežmarok. Ponúka bar a stravovacie zariadenie na mieste. Ubytovanie Penzión Berg sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment in the historic center Kezmarok, TOP location

9,8

Apartment in the historic center Kezmarok, TOP location

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in the historic center Kezmarok, TOP location. Ubytovanie Apartment in historical centre Kezmarok, located over bank sa nachádza v Kežmarku, 1,4 km od Kežmarského hradu. Ubytovanie Apartment in the historic center Kezmarok, TOP location sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Kežmarok

9,7

Apartmán Kežmarok

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Kežmarok. Apartmán Kežmarok sa nachádza v Kežmarku 800 metrov od Kežmarského hradu. V okolí sa hostia môžu venovať pešej turistike. Ubytovanie Apartmán Kežmarok sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Bonton Apartments

9,7

Bonton Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Bonton Apartments. Ubytovacie zariadenie Bonton Apartments sa nachádza v Kežmarku, necelý 1 km od Kežmarského zámku. Ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Bonton Apartments sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Kalafut

9,7

Ubytovanie Kalafut

Ubytovanie (Privát) Ubytovanie Kalafut. Ubytovacie zariadenie Ubytovanie Kalafut je situované v meste Kežmarok vo vzdialenosti 1 km od najbližších lyžiarskych svahov. Ubytovanie Ubytovanie Kalafut sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Gardoš

9,6

Penzión Gardoš

Ubytovanie (Penzión) Penzión Gardoš. Penzión Gardoš sa nachádza v Kežmarku, 2,5 km od Kežmarského hradu. Ubytovanie Penzión Gardoš sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Max

9,5

Penzión Max

Ubytovanie (Penzión) Penzión Max. Penzión Max so záhradou, terasou a výhľadom do záhrady sa nachádza v Kežmarku, 800 metrov od Kežmarského hradu. Ubytovanie Penzión Max sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Katarína

9,4

Katarína

Ubytovanie (Apartmán) Katarína. Ubytovanie Katarína s výhľadom do záhrady sa nachádza približne 2,4 km od Kežmarského hradu. Ponúka ubytovanie s terasou, rýchlovarnou kanvicou a balkónom. Ubytovanie Katarína sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

U Maroša

9,3

U Maroša

Ubytovanie (Penzión) U Maroša. Penzión U Maroša sa nachádza v Kežmarku, 2,4 km od Kežmarského hradu a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, bezplatným súkromným parkoviskom,... Ubytovanie U Maroša sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Kiska Kežmarok

9,2

Penzion Kiska Kežmarok

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kiska Kežmarok. Penzión Kiska sa nachádza priamo v historickom centre Kežmarku v pôvabnom regióne Spiš, asi 10 km severne od Popradu. Ubytovanie Penzion Kiska Kežmarok sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovňa Pali

9,2

Ubytovňa Pali

Ubytovanie (Privát) Ubytovňa Pali. Ubytovňa Pali sa nachádza v Kežmarku v Prešovskom kraji, necelý 1 km od Kežmarského hradu. Ubytovanie Ubytovňa Pali sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Boutique Hotel Hviezdoslav

9,1

Boutique Hotel Hviezdoslav

Ubytovanie (Hotel) Boutique Hotel Hviezdoslav. Tento elegantný 4-hviezdičkový hotel sa nachádza v historickom centre Kežmarku, len 200 metrov od Kežmarského zámku. Ubytovanie Boutique Hotel Hviezdoslav sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Max Kežmarok

9,1

Penzión Max Kežmarok

Ubytovanie (Penzión) Penzión Max Kežmarok. Penzión Max Kežmarok sa nachádza v zrekonštruovanej historickej budove v centre Kežmarku, len pár metrov od pešej zóny a 200 metrov od stredovekého hradu. Ubytovanie Penzión Max Kežmarok sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Štúrova

9

Vila Štúrova

Ubytovanie (Apartmány) Vila Štúrova. Ubytovacie zariadenie Vila Štúrova sa nachádza 700 metrov od Kežmarského hradu v Kežmarku a ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie a TV s plochou... Ubytovanie Vila Štúrova sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Podlesom

9

Privat Podlesom

Ubytovanie (Privát) Privat Podlesom. Penzión Andrea sa nachádza na pokojnom mieste na okraji mesta Kežmarok. Ubytovanie Privat Podlesom sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Elena

9

Apartman Elena

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Elena. Apartmán Elena ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v Kežmarku. Ubytovanie je vzdialené 500 metrov od hradu Kežmarok. Ubytovanie Apartman Elena sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Club

9

Hotel Club

Ubytovanie (Hotel) Hotel Club. Hotel Club sa nachádza v historickom meste Kežmarok na úpätí Vysokých Tatier. Ubytovanie Hotel Club sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Homestay Gauri Kežmarok

9

Homestay Gauri Kežmarok

Ubytovanie (Privát) Homestay Gauri Kežmarok. Ubytovanie v súkromí Gauri Kežmarok ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním so záhradou s terasou. Ubytovanie Homestay Gauri Kežmarok sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion B5

8,9

Penzion B5

Ubytovanie (Penzión) Penzion B5. Penzion B5 sa nachádza v Kežmarku, 2,2 km od Kežmarského hradu. Ponúka ubytovanie so záhradou, súkromným parkoviskom a grilom. Ubytovanie Penzion B5 sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Star

8,6

Apartmány Star

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Star. Apartmány Star s výhľadom na bazén sa nachádzajú v Kežmarku 1,7 km od Kežmarského zámku a ponúkajú bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmány Star sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Sunset View

Sunset View

Ubytovanie (Apartmán) Sunset View. Sunset View is situated in Kežmarok and offers a terrace. Set 6 km from Kezmarok Castle, the property offers a garden and free private parking. Ubytovanie Sunset View sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Hubert

Penzion Hubert

Ubytovanie (Privát) Penzion Hubert. Penzión Hubert sa nachádza v Kežmarku v Prešovskom kraji, neďaleko Kežmarského hradu. Ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Penzion Hubert sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Holiday Home Hradska Cesta

Holiday Home Hradska Cesta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Hradska Cesta. Dovolenkový dom Hradská Cesta sa nachádza 1,4 km od hradu v meste Kežmarok a ponúka ubytovanie s kuchynkou. Dovolenkový dom má aj záhradu. Ubytovanie Holiday Home Hradska Cesta sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Smrek

Chata Smrek

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Smrek. Chata Smrek sa nachádza v obci Jezersko uprostred Pieninského národného parku. Ubytovanie Chata Smrek sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Na hradbách

Na hradbách

Ubytovanie (Penzión) Na hradbách. Situated in Kežmarok, Na hradbách is 100 m from Kezmarok Castle and features various facilities, such as a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Na hradbách sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Historický dom Kežmarok

Historický dom Kežmarok

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Historický dom Kežmarok. Historický dom Kežmarok is a property situated in Kežmarok near Kezmarok Castle. This property offers access to a terrace. Ubytovanie Historický dom Kežmarok sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

CHATA B - Veľká Lomnica

CHATA B - Veľká Lomnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) CHATA B - Veľká Lomnica. Situated just 8 km from Kezmarok Castle, CHATA B - Veľká Lomnica features accommodation in Kežmarok with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytovanie CHATA B - Veľká Lomnica sa nachádza v slovenskom meste Kežmarok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Kežmarok

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 26 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Kežmarok. Mesto Kežmarok je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.