Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kľačno

V slovenskom meste Kľačno máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Kľačno

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Kľačno

Chata Alpina

9,4

Chata Alpina

Ubytovanie (Horská chata) Chata Alpina. Chata Alpina sa nachádza v obci Kľačno a ponúka reštauráciu a terasu. Ubytovanie Chata Alpina sa nachádza v slovenskom meste Kľačno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Salaš Kľak

9

Salaš Kľak

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Salaš Kľak. Salaš Kľak ponúka ubytovanie v obci Fačkov. K dispozícii je reštaurácia a zabaviť sa môžete v herni. Martin je vzdialený 26 km. Ubytovanie Salaš Kľak sa nachádza v slovenskom meste Kľačno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

GO Kľačno

8,5

GO Kľačno

Ubytovanie (Študentské ubytovanie) GO Kľačno. Ubytovacie zariadenie GO Kľačno sa nachádza v obci Kľačno a ponúka ubytovanie so záhradou. Ubytovanie GO Kľačno sa nachádza v slovenskom meste Kľačno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Horský Hotel Kľak

6,8

Horský Hotel Kľak

Ubytovanie (Hotel) Horský Hotel Kľak. Horský Hotel Kľak sa nachádza v obci Kľačno a ponúka priamy prístup na zjazdovku, bezplatnú požičovňu bicyklov a terasu. Ubytovanie Horský Hotel Kľak sa nachádza v slovenskom meste Kľačno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Farma Zelená Ruža

Farma Zelená Ruža

Ubytovanie (Farma) Farma Zelená Ruža. Ubytovacie zariadenie Ekocentrum OZ Zelená Ruža sa nachádza v obci Kľačno a ponúka ubytovanie s prístupom do záhrady. Súčasťou ubytovania je terasa. Ubytovanie Farma Zelená Ruža sa nachádza v slovenskom meste Kľačno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Kľačno

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Kľačno. Mesto Kľačno je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.