Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kľačno

V slovenskom meste Kľačno máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Kľačno

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Kľačno

Chata Alpina

9,4

Chata Alpina

Ubytovanie (Horská chata) Chata Alpina. Chata Alpina sa nachádza v obci Kľačno a ponúka reštauráciu a terasu. Ubytovanie Chata Alpina sa nachádza v slovenskom meste Kľačno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 204 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Salaš Kľak

9

Salaš Kľak

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Salaš Kľak. Salaš Kľak ponúka ubytovanie v obci Fačkov. K dispozícii je reštaurácia a zabaviť sa môžete v herni. Martin je vzdialený 26 km. Ubytovanie Salaš Kľak sa nachádza v slovenskom meste Kľačno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

GO Kľačno

8,5

GO Kľačno

Ubytovanie (Študentské ubytovanie) GO Kľačno. Ubytovacie zariadenie GO Kľačno sa nachádza v obci Kľačno a ponúka ubytovanie so záhradou. Ubytovanie GO Kľačno sa nachádza v slovenskom meste Kľačno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Horský Hotel Kľak

6,8

Horský Hotel Kľak

Ubytovanie (Hotel) Horský Hotel Kľak. Horský Hotel Kľak sa nachádza v obci Kľačno a ponúka priamy prístup na zjazdovku, bezplatnú požičovňu bicyklov a terasu. Ubytovanie Horský Hotel Kľak sa nachádza v slovenskom meste Kľačno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Farma Zelená Ruža

Farma Zelená Ruža

Ubytovanie (Farma) Farma Zelená Ruža. Ubytovacie zariadenie Ekocentrum OZ Zelená Ruža sa nachádza v obci Kľačno a ponúka ubytovanie s prístupom do záhrady. Súčasťou ubytovania je terasa. Ubytovanie Farma Zelená Ruža sa nachádza v slovenskom meste Kľačno, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Kľačno

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Kľačno. Mesto Kľačno je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.