Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Klokočov

V slovenskom meste Klokočov máme celkom 1 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Klokočov

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Klokočov

Chata Gazdovský Dvor

8

Chata Gazdovský Dvor

Ubytovanie (Penzión) Chata Gazdovský Dvor. Chata Gazdovský dvor sa nachádza v obci Klokočov. Hosťom ponúka výbavu na grilovanie. Ubytovanie Chata Gazdovský Dvor sa nachádza v slovenskom meste Klokočov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa u Ema

Chalupa u Ema

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa u Ema. Set in Rybové in the Žilinský kraj region, Chalupa u Ema has a terrace and garden views. Ubytovanie Chalupa u Ema sa nachádza v slovenskom meste Klokočov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Drevenica u Studniara - Log house with hot tube

Drevenica u Studniara - Log house with hot tube

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica u Studniara - Log house with hot tube. Drevenica u Studniara - Log house with hot tube sa nachádza v Klokočove. Počas pobytu v tomto dovolenkovom dome môžete využívať kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Drevenica u Studniara - Log house with hot tube sa nachádza v slovenskom meste Klokočov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa u Ema

Chalupa u Ema

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa u Ema. Situated in Klokočov in the Žilinský kraj region, Chalupa u Ema has a terrace and garden views. Ubytovanie Chalupa u Ema sa nachádza v slovenskom meste Klokočov, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Klokočov

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Klokočov. Mesto Klokočov je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.