Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kokava nad Rimavicou

V slovenskom meste Kokava nad Rimavicou máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Kokava nad Rimavicou

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Kokava nad Rimavicou

Chata Línia

9,8

Chata Línia

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Línia. Ubytovacie zariadenie Chata Línia sa nachádza v obci Kokava nad Rimavicou. V ponuke ubytovania je aj vírivka. Ubytovanie Chata Línia sa nachádza v slovenskom meste Kokava nad Rimavicou, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Kokava Línia

9

Chata Kokava Línia

Ubytovanie (Horská chata) Chata Kokava Línia. Chata Kokava Línia sa nachádza v Kokave nad Rimavicou a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Chata Kokava Línia sa nachádza v slovenskom meste Kokava nad Rimavicou, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Renďo

8,6

Chata Renďo

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Renďo. Chata Renďo sa nachádza v Kokave nad Rimavicou, v Banskobystrickom kraji. Ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Chata Renďo sa nachádza v slovenskom meste Kokava nad Rimavicou, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Residenz Pal

Residenz Pal

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Residenz Pal. Ubytovanie Residenz Pal sa nachádza v Kokave nad Rimavicou a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a gril. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Residenz Pal sa nachádza v slovenskom meste Kokava nad Rimavicou, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Kokava nad Rimavicou

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Kokava nad Rimavicou. Mesto Kokava nad Rimavicou je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.