Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Konská

V slovenskom meste Konská máme celkom 0 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Konská

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Konská

Ubytovanie u Jakuba

9,5

Ubytovanie u Jakuba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovanie u Jakuba. Ubytovanie u Jakuba sa nachádza v obci Konská a ponúka záhradu a gril. Ubytovanie Ubytovanie u Jakuba sa nachádza v slovenskom meste Konská, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Doliny

9,3

Vila Doliny

Ubytovanie (Vila) Vila Doliny. Vila Doliny sa nachádza v obci Konská a ponúka spoločenskú miestnosť, kúpeľné a wellness centrum a terasu. Ubytovanie Vila Doliny sa nachádza v slovenskom meste Konská, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa u Porubäna

9,3

Chalupa u Porubäna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa u Porubäna. Chalupa u Porubäna sa nachádza v obci Liptovský Ondrej v Žilinskom kraji a ponúka vám záhradu. Liptovský Mikuláš je od ubytovania vzdialený 12 km. Ubytovanie Chalupa u Porubäna sa nachádza v slovenskom meste Konská, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Konská

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 0 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Konská. Mesto Konská je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.