Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kováčová

V slovenskom meste Kováčová máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Kováčová

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Kováčová

Nice cozy studio in spa village

9,5

Nice cozy studio in spa village

Ubytovanie (Apartmán) Nice cozy studio in spa village. Ubytovacie zariadenie Nice cozy studio in spa village sa nachádza v obci Kováčová a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory. Ubytovanie Nice cozy studio in spa village sa nachádza v slovenskom meste Kováčová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Urpín Kováčová

9,4

Chata Urpín Kováčová

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Urpín Kováčová. Chata Urpín Kováčová sa nachádza uprostred prírody a je obklopená záhradou. Hosťom ponúka vonkajší gril a možnosti pešej turistiky a cyklistiky. Ubytovanie Chata Urpín Kováčová sa nachádza v slovenskom meste Kováčová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Kochau

9,3

Hotel Kochau

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kochau. Hotel Kochau sa nachádza v obci Kováčová a ponúka reštauráciu, sezónny vonkajší bazén, bar a záhradu. Ubytovanie Hotel Kochau sa nachádza v slovenskom meste Kováčová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Tatran

9,2

Hotel Tatran

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tatran. Lesom obklopený hotel Tatran sa nachádza 1,5 km od Kováčovej a ponúka ubytovanie s reštauráciou, záhradou, stolným tenisom a bezplatným parkovaním. Ubytovanie Hotel Tatran sa nachádza v slovenskom meste Kováčová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion MIMA V Kováčovej

8,5

Penzion MIMA V Kováčovej

Ubytovanie (Penzión) Penzion MIMA V Kováčovej. Penzión MIMA V Kováčovej sa nachádza v meste Kováčová a ponúka spoločný lounge, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzion MIMA V Kováčovej sa nachádza v slovenskom meste Kováčová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata nad kúpaliskom

Chata nad kúpaliskom

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata nad kúpaliskom. Chata nad kúpaliskom sa nachádza v obci Kováčová v Banskobystrickom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Chata je vzdialená 7 km od Zvolena. Ubytovanie Chata nad kúpaliskom sa nachádza v slovenskom meste Kováčová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Kováčová

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Kováčová. Mesto Kováčová je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.