Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Krahule

V slovenskom meste Krahule máme celkom 7 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Krahule

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Krahule

Kolnicka Krahule

9,6

Kolnicka Krahule

Ubytovanie (Penzión) Kolnicka Krahule. Penzión Kôlnička Krahule sa nachádza v Kremnických vrchoch, len 100 metrov od lyžiarskeho strediska Krahule. Ubytovanie Kolnicka Krahule sa nachádza v slovenskom meste Krahule, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Zrub Krahule

9,6

Zrub Krahule

Ubytovanie (Horská chata) Zrub Krahule. Zrub Krahule s výhľadom na hory sa nachádza v obci Krahule v Banskobystrickom kraji a ponúka ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Zrub Krahule sa nachádza v slovenskom meste Krahule, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytko Krahule

9,3

Ubytko Krahule

Ubytovanie (Apartmány) Ubytko Krahule. Apartmány Ubytko Krahule sa nachádzajú v pokojnom prostredí Kremnických hôr, len 300 metrov od lyžiarskeho strediska Krahule. Ubytovanie Ubytko Krahule sa nachádza v slovenskom meste Krahule, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Tina

9,2

Vila Tina

Ubytovanie (Vidiecky dom) Vila Tina. Vila Tina sa nachádza v lyžiarskom areáli Krahule, len 7 km od mesta Kremnica a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, s bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Vila Tina sa nachádza v slovenskom meste Krahule, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata u Mikiho Krahule

8,8

Chata u Mikiho Krahule

Ubytovanie (Horská chata) Chata u Mikiho Krahule. Chata u Mikiho Krahule sa nachádza v obci Krahule a ponúka ubytovanie s vaňou s tryskami. Je vzdialená 42 km od Zvolena. Ubytovanie Chata u Mikiho Krahule sa nachádza v slovenskom meste Krahule, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Krahule

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Krahule. Mesto Krahule je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.