Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Králiky

V slovenskom meste Králiky máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Králiky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Králiky

Tiesňava rezort

9,8

Tiesňava rezort

Ubytovanie (Vily) Tiesňava rezort. Tiesňava rezort sa nachádza v obci Králiky, 45 km od Turčianskych Teplíc. Ponúka spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Tiesňava rezort sa nachádza v slovenskom meste Králiky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Králiky

9,4

Penzión Králiky

Ubytovanie (Penzión) Penzión Králiky. Penzión Králiky sa nachádza v obci Králiky a ponúka bezplatné bicykle, sezónny vonkajší bazén, bar a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Penzión Králiky sa nachádza v slovenskom meste Králiky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmánový Dom Králiky

8,6

Apartmánový Dom Králiky

Ubytovanie (Apartmány) Apartmánový Dom Králiky. Apartmánový dom Králiky sa nachádza v obci Králiky, východne od Kremnických vrchov. Ubytovanie Apartmánový Dom Králiky sa nachádza v slovenskom meste Králiky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Králiky

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Králiky. Mesto Králiky je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.