Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kráľová Lehota

V slovenskom meste Kráľová Lehota máme celkom 2 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Kráľová Lehota

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Kráľová Lehota

Zemianska Kúria Vachtár

9,7

Zemianska Kúria Vachtár

Ubytovanie (Penzión) Zemianska Kúria Vachtár. Zemianska kúria Vachtár sa nachádza medzi Popradom a Liptovským Mikulášom. Ubytovanie Zemianska Kúria Vachtár sa nachádza v slovenskom meste Kráľová Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Larion Wellness

8,2

Penzion Larion Wellness

Ubytovanie (Penzión) Penzion Larion Wellness. Rodinou prevádzkovaný penzión Larion sa nachádza na úpätí Tatier a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzion Larion Wellness sa nachádza v slovenskom meste Kráľová Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata na samote - Kráľova Lehota

Chata na samote - Kráľova Lehota

Ubytovanie (Horská chata) Chata na samote - Kráľova Lehota. Situated in Kráľová Lehota in the Žilinský kraj region, Chata na samote - Kráľova Lehota has a terrace and garden views. Ubytovanie Chata na samote - Kráľova Lehota sa nachádza v slovenskom meste Kráľová Lehota, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Kráľová Lehota

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Kráľová Lehota. Mesto Kráľová Lehota je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.