Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kraľovany

V slovenskom meste Kraľovany máme celkom 2 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Kraľovany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Kraľovany

Nove ubytovanie

9,3

Nove ubytovanie

Ubytovanie (Privát) Nove ubytovanie. Ubytovacie zariadenie Nové ubytovanie sa nachádza v Kraľovanoch, 45 km od Liptovského Mikuláša a ponúka hosťom spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Nove ubytovanie sa nachádza v slovenskom meste Kraľovany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Wellness Penzión Rosnička

8,2

Wellness Penzión Rosnička

Ubytovanie (Penzión) Wellness Penzión Rosnička. Penzión Wellness Rosnička sa nachádza medzi národnými parkmi Malá Fatra a Veľká Fatra v obci Kraľovany a ponúka vám ubytovacie jednotky s vlastnou... Ubytovanie Wellness Penzión Rosnička sa nachádza v slovenskom meste Kraľovany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata u Kuba

Chata u Kuba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata u Kuba. Chata u Kuba is set in Kraľovany. The accommodation is 20 km from Martin. The holiday home is fitted with a flat-screen TV and 2 bedrooms. Ubytovanie Chata u Kuba sa nachádza v slovenskom meste Kraľovany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Kraľovany

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Kraľovany. Mesto Kraľovany je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.