Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kraľovany

V slovenskom meste Kraľovany máme celkom 2 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Kraľovany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Kraľovany

Zeleny Dom

9,3

Zeleny Dom

Ubytovanie (Penzión) Zeleny Dom. Ubytovacie zariadenie Zeleny Dom sa nachádza v obci Komjatná a ponúka panoramatický výhľad na Veľkú a Malú Fatru, bezplatné Wi-Fi vo verejných priestoroch... Ubytovanie Zeleny Dom sa nachádza v slovenskom meste Kraľovany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Nove ubytovanie

9,3

Nove ubytovanie

Ubytovanie (Privát) Nove ubytovanie. Ubytovacie zariadenie Nové ubytovanie sa nachádza v Kraľovanoch, 45 km od Liptovského Mikuláša a ponúka hosťom spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Nove ubytovanie sa nachádza v slovenskom meste Kraľovany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wellness Penzión Rosnička

8,2

Wellness Penzión Rosnička

Ubytovanie (Penzión) Wellness Penzión Rosnička. Penzión Wellness Rosnička sa nachádza medzi národnými parkmi Malá Fatra a Veľká Fatra v obci Kraľovany a ponúka vám ubytovacie jednotky s vlastnou... Ubytovanie Wellness Penzión Rosnička sa nachádza v slovenskom meste Kraľovany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata u Kuba

Chata u Kuba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata u Kuba. Chata u Kuba is set in Kraľovany. The accommodation is 20 km from Martin. The holiday home is fitted with a flat-screen TV and 2 bedrooms. Ubytovanie Chata u Kuba sa nachádza v slovenskom meste Kraľovany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Kraľovany

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Kraľovany. Mesto Kraľovany je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.