Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kremnica

V slovenskom meste Kremnica máme celkom 27 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Kremnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Kremnica

Apartmán Pod Kalváriou

10

Apartmán Pod Kalváriou

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Pod Kalváriou. Apartmán Pod Kalváriou sa nachádza v Kremnici, len 200 metrov od mestského hradu. Ponúka bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmán Pod Kalváriou sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát Adriana

9,8

Privát Adriana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privát Adriana. Privát Adriana sa nachádza v Kremnici, 1,9 km od mestského hradu. Ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, záhradou a spoločnou kuchyňou. Ubytovanie Privát Adriana sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Veza

9,7

Penzion Veza

Ubytovanie (Penzión) Penzion Veza. Penzión Veža sídli v historickej budove zo 16. storočia a nachádza sa na pešej zóne v centre Kremnice, v blízkosti kaviarní a reštaurácií. Ubytovanie Penzion Veza sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán s výhľadom

9,7

Apartmán s výhľadom

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán s výhľadom. Apartmán s výhľadom sa nachádza v Kremnici, len pár krokov od Mestského hradu a 300 metrov od Svätojánskeho kostola. Ubytovanie Apartmán s výhľadom sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Barbakan

9,7

Barbakan

Ubytovanie (Apartmány) Barbakan. Ubytovacie zariadenie Barbakan sa nachádza v Kremnici, 600 metrov od mestského hradu v Kremnici a 300 metrov od Svätojánskeho kostola. Ubytovanie Barbakan sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Tri Klenby

9,7

Apartmán Tri Klenby

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Tri Klenby. Apartmán Tri Klenby ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, patiom a rýchlovarnou kanvicou. Hrad v Kremnici je vzdialený približne 1,1 km. Ubytovanie Apartmán Tri Klenby sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Stefanshof

9,6

Penzión Stefanshof

Ubytovanie (Penzión) Penzión Stefanshof. Rodinou prevádzkovaný penzión Stefanshof sa nachádza v historickom baníckom meste Kremnica, 1 km od centra. Ubytovanie Penzión Stefanshof sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Vita

9,6

Villa Vita

Ubytovanie (Penzión) Villa Vita. Penzión Villa Vita sa nachádza v centre Kremnice, 5 km od lyžiarskeho strediska Krahule a 9 km od lyžiarskeho strediska Skalka Arena. Ubytovanie Villa Vita sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartments and Suites Kremnica

9,5

Apartments and Suites Kremnica

Ubytovanie (Bed and breakfast) Apartments and Suites Kremnica. Apartmány a suity Kremnica, nachádzajúce sa v historickom centre Kremnice a vzdialené necelých 300 metrov od Mestského hradu v Kremnici, ponúkajú... Ubytovanie Apartments and Suites Kremnica sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Modrá chalúpka

9,5

Modrá chalúpka

Ubytovanie (Vidiecky dom) Modrá chalúpka. Drevenica Modrá chalúpka sa nachádza v Kremnických baniach, 5 km od lyžiarskeho strediska Krahule a termálneho kúpaliska v Kremnici. Ubytovanie Modrá chalúpka sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát Adriana

9,4

Privát Adriana

Ubytovanie (Privát) Privát Adriana. Privát Adriana je rekreačný dom situovaný v historickom meste Kremnica, obklopenom Kremnickými vrchmi. Ponúka ubytovanie v izbách a apartmáne. Ubytovanie Privát Adriana sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Byt Zechenterova

9,4

Byt Zechenterova

Ubytovanie (Apartmán) Byt Zechenterova. Byt Zechenterova sa nachádza v Kremnici, 1,4 km od Kremnického mestského hradu a 1,1 km od Svätojánskeho kostola. Hostia sa tu môžu venovať pešej... Ubytovanie Byt Zechenterova sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán MARI

9,4

Apartmán MARI

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán MARI. Apartmán MARI s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou asi 700 metrov od mestského hradu v Kremnici. Ubytovanie Apartmán MARI sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Domček

9,3

Apartmán Domček

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Domček. Apartmán blízko historického centra in Kremnica offers accommodation with free WiFi, 300 metres from Kremnica Town Castle, 300 metres from Svatojansky... Ubytovanie Apartmán Domček sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion pod vejmutovym lesom

9,2

Penzion pod vejmutovym lesom

Ubytovanie (Apartmán) Penzion pod vejmutovym lesom. Ubytovanie Penzión pod vejmutovym lesom sa nachádza v Kremnici, 1,7 km od Kremnického hradu. Ubytovanie Penzion pod vejmutovym lesom sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Gothic House Apartments

9,2

Gothic House Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Gothic House Apartments. Apartmány Gothic House sa nachádzajú v Kremnici, 100 metrov od Mestského hradu Kremnica a ponúkajú ubytovanie s kuchynkou a záhradou. Ubytovanie Gothic House Apartments sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión - Tempo

9,1

Penzión - Tempo

Ubytovanie (Apartmán) Penzión - Tempo. Penzión - Tempo sa nachádza v Kremnických vrchoch, len 500 metrov od stredovekého mesta Kremnica. Ubytovanie Penzión - Tempo sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Pod Zámkom

9,1

Pod Zámkom

Ubytovanie (Apartmán) Pod Zámkom. Ubytovacie zariadenie Pod Zámkom sa nachádza v Kremnici, 1,1 km od Mestského hradu v Kremnici, rovnako 1,1 km od Svätojánskeho kostola a 4 km od bane v... Ubytovanie Pod Zámkom sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Pod fontánou

9

Apartmán Pod fontánou

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Pod fontánou. Offering city views, Apartmán Pod fontánou is an accommodation situated in Kremnica, 80 metres from Kremnica Town Castle and 80 metres from Svatojansky... Ubytovanie Apartmán Pod fontánou sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán v Kamennom dome - Kremnica

9

Apartmán v Kamennom dome - Kremnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v Kamennom dome - Kremnica. Ubytovacie zariadenie Apartmán v Kamennom dome - Kremnica sa nachádza v Kremnici. Mestský hrad Kremnica je od ubytovania vzdialený 400 metrov. Ubytovanie Apartmán v Kamennom dome - Kremnica sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány FURMANKA

8,9

Apartmány FURMANKA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány FURMANKA. Ubytovanie Apartmány FURMANKA sa nachádza v Kremnici, 1,3 km od Mestského hradu v Kremnici. Ubytovanie Apartmány FURMANKA sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Centrál

8,2

Hotel Centrál

Ubytovanie (Hotel) Hotel Centrál. Hotel Centrál sa nachádza v centre Kremnice a ponúka vám klimatizovanú kaviareň a reštauráciu s letnou terasou, v ktorej si môžete vychutnať pokrmy... Ubytovanie Hotel Centrál sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Golfer

8,2

Hotel Golfer

Ubytovanie (Hotel) Hotel Golfer. Hotel Golfer v Kremnici vám ponúka vyhrievaný krytý bazén s protiprúdom, masážne služby a útulnú reštauráciu s kozubom a pokrmami domácej kuchyne. Ubytovanie Hotel Golfer sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Krahule

7

Penzión Krahule

Ubytovanie (Penzión) Penzión Krahule. Penzión Krahule sa nachádza v Kremnici 7 km od Kremnického mestského hradu. Ponúka ubytovanie s grilom, terasou a výhľadom na hory. Ubytovanie Penzión Krahule sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Horský hotel Minciar

3,4

Horský hotel Minciar

Ubytovanie (Hotel) Horský hotel Minciar. Horský hotel Minciar sa nachádza v Kremnici a ponúka priamy prístup k vchodu na lyžiach a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Horský hotel Minciar sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Byt v Kremnici

Byt v Kremnici

Ubytovanie (Apartmán) Byt v Kremnici. Byt v Kremnici ponúka ubytovanie v Kremnici, 600 metrov od mestského hradu a Svätojánskeho kostola. Kremnická baňa je od ubytovania vzdialená 4,1 km. Ubytovanie Byt v Kremnici sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Ihráč

Penzión Ihráč

Ubytovanie (Chata v prírode) Penzión Ihráč. Penzión Ihráč sa nachádza v Kremnici, 6 km od Mestského hradu Kremnica a ponúka balkón, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Ihráč sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Ihráč 83

Penzión Ihráč 83

Ubytovanie (Apartmán) Penzión Ihráč 83. Penzión Ihráč 83 sa nachádza v Kremnici, len 6 km od Mestského hradu Kremnica a Svätojánskeho kostola. Ubytovanie je vzdialené 10 km od bane v Kremnici. Ubytovanie Penzión Ihráč 83 sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Kamenné more

Apartmán Kamenné more

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Kamenné more. Featuring a garden, Apartmán Kamenné more provides accommodation in Kremnica with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Apartmán Kamenné more sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Sofia Veterník C

Sofia Veterník C

Ubytovanie (Apartmán) Sofia Veterník C. Ubytovacie zariadenie Sofia Veterník C s výhľadom do záhrady sa nachádza v Kremnici a ponúka záhradu, príslušenstvo na grilovanie a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Sofia Veterník C sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Sofia Veterník B

Sofia Veterník B

Ubytovanie (Apartmán) Sofia Veterník B. Ubytovacie zariadenie Sofia Veterník B sa nachádza v Kremnici, 1,8 km od mestského hradu, 1,6 km od Svätojánskeho kostola a 6 km od kremnických baní. Ubytovanie Sofia Veterník B sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

The Magical Paths

The Magical Paths

Ubytovanie (Apartmán) The Magical Paths. Ubytovacie zariadenie The Magical Paths sa nachádza v Kremnici. Počas pobytu môžete bezplatne využívať Wi-Fi. Apartmán má balkón a 2 spálne. Ubytovanie The Magical Paths sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalúpka pod Lipkami

Chalúpka pod Lipkami

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalúpka pod Lipkami. Chalúpka pod Lipkami sa nachádza v Kremnici, 14 km od Mestského hradu Kremnica, 6 km od lyžiarskeho strediska SKI Krahule a 1,8 km od kremnickej bane. Ubytovanie Chalúpka pod Lipkami sa nachádza v slovenskom meste Kremnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Kremnica

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 27 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Kremnica. Mesto Kremnica je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.