Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Krompachy

V slovenskom meste Krompachy máme celkom 9 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Krompachy

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Krompachy

Ubytovanie v súkromí Krompachy

8,7

Ubytovanie v súkromí Krompachy

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie v súkromí Krompachy. Ubytovanie v súkromí Krompachy je súkromné ubytovanie na okraji mesta Krompachy, 450 metrov od lyžiarskeho strediska Plejsy. Ubytovanie Ubytovanie v súkromí Krompachy sa nachádza v slovenskom meste Krompachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Plejsy

8,5

Penzión Plejsy

Ubytovanie (Penzión) Penzión Plejsy. Penzión Plejsy sa nachádza v Krompachoch, 400 metrov od lyžiarskeho strediska Plejsy. Ubytovanie Penzión Plejsy sa nachádza v slovenskom meste Krompachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

chata Energetik

8

chata Energetik

Ubytovanie (Penzión) chata Energetik. Ubytovacie zariadenie Chata Energetik sa nachádza v Krompachoch a ponúka reštauráciu, bar, spoločný lounge a záhradu. Ubytovanie chata Energetik sa nachádza v slovenskom meste Krompachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Piller Kaštieľ

7,7

Piller Kaštieľ

Ubytovanie (Penzión) Piller Kaštieľ. Penzión Piller Kaštieľ sa nachádza v Krompachoch, 400 metrov od lyžiarskeho strediska Krompachy-Plejsy a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatné... Ubytovanie Piller Kaštieľ sa nachádza v slovenskom meste Krompachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Plejsy

7,3

Hotel Plejsy

Ubytovanie (Hotel) Hotel Plejsy. Hotel Plejsy sa nachádza v Krompachoch v centre Spiša, len 50 metrov od zjazdoviek lyžiarskeho strediska Plejsy. Ubytovanie Hotel Plejsy sa nachádza v slovenskom meste Krompachy, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Krompachy

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Krompachy. Mesto Krompachy je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.