Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Krpáčovo

V slovenskom meste Krpáčovo máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Krpáčovo

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Krpáčovo

Hotel Polianka

9,2

Hotel Polianka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Polianka. Hotel Polianka sa nachádza v obci Krpáčovo. Je obklopený Národným parkom Nízke Tatry a ponúka vonkajší bazén, reštauráciu, bar, terasu, gril a detské... Ubytovanie Hotel Polianka sa nachádza v slovenskom meste Krpáčovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ski Lake Cottage Krpáčovo

8,8

Ski Lake Cottage Krpáčovo

Ubytovanie (Horská chata) Ski Lake Cottage Krpáčovo. Ubytovanie Ski Lake Cottage Krpáčovo sa nachádza v obci Krpáčovo a ponúka zariadenia na vodné športy a terasu. Ubytovanie Ski Lake Cottage Krpáčovo sa nachádza v slovenskom meste Krpáčovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Krpáčovo

7,7

Hotel Krpáčovo

Ubytovanie (Hotel) Hotel Krpáčovo. Hotel Krpáčovo v Krpáčove ponúka 1-hviezdičkové ubytovanie s priamym prístupom na zjazdovky, tenisový kurt a fitnescentrum. Ubytovanie Hotel Krpáčovo sa nachádza v slovenskom meste Krpáčovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Krpáčovo

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Krpáčovo. Mesto Krpáčovo je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.