Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Krpáčovo

V slovenskom meste Krpáčovo máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Krpáčovo

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Krpáčovo

Hotel Polianka

9,2

Hotel Polianka

Ubytovanie (Hotel) Hotel Polianka. Hotel Polianka sa nachádza v obci Krpáčovo. Je obklopený Národným parkom Nízke Tatry a ponúka vonkajší bazén, reštauráciu, bar, terasu, gril a detské... Ubytovanie Hotel Polianka sa nachádza v slovenskom meste Krpáčovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ski Lake Cottage Krpáčovo

8,8

Ski Lake Cottage Krpáčovo

Ubytovanie (Horská chata) Ski Lake Cottage Krpáčovo. Ubytovanie Ski Lake Cottage Krpáčovo sa nachádza v obci Krpáčovo a ponúka zariadenia na vodné športy a terasu. Ubytovanie Ski Lake Cottage Krpáčovo sa nachádza v slovenskom meste Krpáčovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Krpáčovo

7,7

Hotel Krpáčovo

Ubytovanie (Hotel) Hotel Krpáčovo. Hotel Krpáčovo v Krpáčove ponúka 1-hviezdičkové ubytovanie s priamym prístupom na zjazdovky, tenisový kurt a fitnescentrum. Ubytovanie Hotel Krpáčovo sa nachádza v slovenskom meste Krpáčovo, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Krpáčovo

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Krpáčovo. Mesto Krpáčovo je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.