Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Krupina

V slovenskom meste Krupina máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Krupina

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Krupina

Ezathouse Devičie

9,4

Ezathouse Devičie

Ubytovanie (Penzión) Ezathouse Devičie. Ubytovanie Ezathouse Devičie sa nachádza v Krupine a ponúka reštauráciu, bar, spoločný salónik a záhradu. Ubytovanie Ezathouse Devičie sa nachádza v slovenskom meste Krupina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion a Reštaurácia Hanišberg

9

Penzion a Reštaurácia Hanišberg

Ubytovanie (Penzión) Penzion a Reštaurácia Hanišberg. Penzión a Reštaurácia Hanišberg sa nachádza v pokojnej lokalite uprostred Štiavnických vrchov a Krupinskej planiny a ponúka ubytovanie v izbách,... Ubytovanie Penzion a Reštaurácia Hanišberg sa nachádza v slovenskom meste Krupina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Pod horou

Penzion Pod horou

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Penzion Pod horou. Penzión Pod horou sa nachádza v Krupine a ponúka spoločný salónik, záhradu a terasu. Je vzdialený 30 km od Zvolena. Ubytovanie Penzion Pod horou sa nachádza v slovenskom meste Krupina, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Krupina

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Krupina. Mesto Krupina je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.