Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kvačany

V slovenskom meste Kvačany máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Kvačany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Kvačany

Drevenica MAK

9,7

Drevenica MAK

Ubytovanie (Vidiecky dom) Drevenica MAK. Drevenica MAK sa nachádza v Liptovskej Sielnici, 15 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Drevenica MAK sa nachádza v slovenskom meste Kvačany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vilka Tkáč

9,6

Vilka Tkáč

Ubytovanie (Penzión) Vilka Tkáč. Ubytovacie zariadenie Vilka Tkáč sa nachádza v Kvačanoch a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Vilka Tkáč sa nachádza v slovenskom meste Kvačany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Kvačany

9,4

Chata Kvačany

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Kvačany. Chata Kvačany sa nachádza v Liptovskej Sielnici v Žilinskom kraji a ponúka terasu a záhradu. Ubytovanie je vzdialené 16 km od Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Chata Kvačany sa nachádza v slovenskom meste Kvačany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 192 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pivovar Kvačany

Pivovar Kvačany

Ubytovanie (Penzión) Pivovar Kvačany. Pivovar Kvačany in Kvačany has a garden and a terrace. The accommodation features free WiFi. Ubytovanie Pivovar Kvačany sa nachádza v slovenskom meste Kvačany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Drevenica Grizzly

Drevenica Grizzly

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica Grizzly. Drevenica Grizzly sa nachádza v Kvačanoch v Žilinskom kraji a ponúka hosťom terasu a výhľad do záhrady. Apartmán má balkón. Ubytovanie Drevenica Grizzly sa nachádza v slovenskom meste Kvačany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Drevenica MAK Oliver

Drevenica MAK Oliver

Ubytovanie (Apartmány) Drevenica MAK Oliver. Ubytovacie zariadenie Drevenica MAK Oliver sa nachádza v obci Kvačany, 15 km od Liptovského Mikuláša a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Drevenica MAK Oliver sa nachádza v slovenskom meste Kvačany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata pod lesom - Chata Kvačany

Chata pod lesom - Chata Kvačany

Ubytovanie (Horská chata) Chata pod lesom - Chata Kvačany. Chata pod lesom - Chata Kvačany sa nachádza v Kvačanoch a ponúka terasu. Je vzdialená 17 km od Liptovského Mikuláša a ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chata pod lesom - Chata Kvačany sa nachádza v slovenskom meste Kvačany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Kvačany

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Kvačany. Mesto Kvačany je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.