Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kvačany

V slovenskom meste Kvačany máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Kvačany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Kvačany

Drevenica MAK

9,7

Drevenica MAK

Ubytovanie (Vidiecky dom) Drevenica MAK. Drevenica MAK sa nachádza v Liptovskej Sielnici, 15 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Drevenica MAK sa nachádza v slovenskom meste Kvačany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vilka Tkáč

9,6

Vilka Tkáč

Ubytovanie (Penzión) Vilka Tkáč. Ubytovacie zariadenie Vilka Tkáč sa nachádza v Kvačanoch a ponúka záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Vilka Tkáč sa nachádza v slovenskom meste Kvačany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Drevenica MAK Kristián

9,4

Drevenica MAK Kristián

Ubytovanie (Apartmány) Drevenica MAK Kristián. Situated in Kvačany, 38 km from Štrbské Pleso, Drevenica MAK Kristián features a garden and free WiFi. Ubytovanie Drevenica MAK Kristián sa nachádza v slovenskom meste Kvačany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Kvačany

9,4

Chata Kvačany

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Kvačany. Chata Kvačany sa nachádza v Liptovskej Sielnici v Žilinskom kraji a ponúka terasu a záhradu. Ubytovanie je vzdialené 16 km od Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Chata Kvačany sa nachádza v slovenskom meste Kvačany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Pivovar Kvačany

Pivovar Kvačany

Ubytovanie (Penzión) Pivovar Kvačany. Pivovar Kvačany in Kvačany has a garden and a terrace. The accommodation features free WiFi. Ubytovanie Pivovar Kvačany sa nachádza v slovenskom meste Kvačany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Drevenica MAK Oliver

Drevenica MAK Oliver

Ubytovanie (Apartmány) Drevenica MAK Oliver. Ubytovacie zariadenie Drevenica MAK Oliver sa nachádza v obci Kvačany, 15 km od Liptovského Mikuláša a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Drevenica MAK Oliver sa nachádza v slovenskom meste Kvačany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Drevenica Grizzly

Drevenica Grizzly

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica Grizzly. Drevenica Grizzly sa nachádza v Kvačanoch v Žilinskom kraji a ponúka hosťom terasu a výhľad do záhrady. Apartmán má balkón. Ubytovanie Drevenica Grizzly sa nachádza v slovenskom meste Kvačany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rekreačné domy pod Lipami

Rekreačné domy pod Lipami

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreačné domy pod Lipami. Rekreačné domy pod Lipami is located in Kvačany and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Rekreačné domy pod Lipami sa nachádza v slovenskom meste Kvačany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Kvačany

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Kvačany. Mesto Kvačany je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.