Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Kysucké Nové Mesto

V slovenskom meste Kysucké Nové Mesto máme celkom 2 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Kysucké Nové Mesto

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Kysucké Nové Mesto

Hotel Kriváň

8,9

Hotel Kriváň

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kriváň. Hotel Kriváň sa nachádza v centre Kysuckého Nového Mesta a ponúka vám reštauráciu. Sídli v historickej budove zo 17. storočia. Ubytovanie Hotel Kriváň sa nachádza v slovenskom meste Kysucké Nové Mesto, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Elizabetha

8

Penzión Elizabetha

Ubytovanie (Penzión) Penzión Elizabetha. Penzión Elizabetha poskytuje ubytovanie v Kysuckom Novom Meste. Vo všetkých izbách je k dispozícii káblová TV s plochou obrazovkou a súkromná kúpeľňa. Ubytovanie Penzión Elizabetha sa nachádza v slovenskom meste Kysucké Nové Mesto, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Kysucké Nové Mesto

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Kysucké Nové Mesto. Mesto Kysucké Nové Mesto je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.