Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lazisko

V slovenskom meste Lazisko máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Lazisko

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Lazisko

Penzion pod Dobákom

9,8

Penzion pod Dobákom

Ubytovanie (Penzión) Penzion pod Dobákom. Penzión pod Dobákom sa nachádza v blízkosti lesa, zjazdoviek a obce Lazisko, 18 km od obce Pavčina Lehota a 25 km od lyžiarskeho strediska Jasná. Ubytovanie Penzion pod Dobákom sa nachádza v slovenskom meste Lazisko, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Luxusný zrub

9,8

Luxusný zrub

Ubytovanie (Chata v prírode) Luxusný zrub. Luxusný zrub sa nachádza v obci Lazisko a ponúka výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Luxusný zrub sa nachádza v slovenskom meste Lazisko, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ski & Hiking Apartments

9,4

Ski & Hiking Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Ski & Hiking Apartments. Ubytovanie Ski & Hiking Apartments sa nachádza v obci Lazisko 43 km od Banskej Bystrice a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ski & Hiking Apartments sa nachádza v slovenskom meste Lazisko, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chatka 469

9,3

Chatka 469

Ubytovanie (Chata v prírode) Chatka 469. Chatka 469 je rodinné ubytovacie zariadenie v obci Lazisko. Ponúka gril, záhradu a terasu. Z terasy sa naskytá výhľad na hory. Ubytovanie Chatka 469 sa nachádza v slovenskom meste Lazisko, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Horáreň Pod Dobákom

9,2

Horáreň Pod Dobákom

Ubytovanie (Chata v prírode) Horáreň Pod Dobákom. Horáreň Pod Dobákom sa nachádza v obci Lazisko. Ponúka terasu, bezplatné súkromné parkovisko a spoločnú kuchyňu. Z ubytovania sa naskytá výhľad do záhrady. Ubytovanie Horáreň Pod Dobákom sa nachádza v slovenskom meste Lazisko, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmany pod Sinou

8,8

Apartmany pod Sinou

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany pod Sinou. Apartmány pod Sinou sa nachádzajú v obci Lazisko a ponúkajú hosťom ubytovanie s balkónom alebo terasou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj... Ubytovanie Apartmany pod Sinou sa nachádza v slovenskom meste Lazisko, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Lazisko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Lazisko. Mesto Lazisko je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.