Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lendak

V slovenskom meste Lendak máme celkom 2 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Lendak

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Lendak

Penzión Harmónia

9,3

Penzión Harmónia

Ubytovanie (Penzión) Penzión Harmónia. Penzión Harmónia sa nachádza v Tatranskej Kotline a ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu, bar a terasu. Ubytovanie Penzión Harmónia sa nachádza v slovenskom meste Lendak, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dom Hudackovych

9,1

Dom Hudackovych

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dom Hudackovych. Ubytovacie zariadenie Dom Hudáčkových sa nachádza v obci Lendak a ponúka gril, záhradu a terasu. Nachádza sa 30 km od obce Tatranská Bukovina. Ubytovanie Dom Hudackovych sa nachádza v slovenskom meste Lendak, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat Kostolna 11

8,3

Privat Kostolna 11

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat Kostolna 11. Privát Kostolna 11 sa nachádza v Tatranskej Kotline a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným WiFi a spoločným salónikom. Ubytovanie Privat Kostolna 11 sa nachádza v slovenskom meste Lendak, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Lendak

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Lendak. Mesto Lendak je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.