Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lesnica

V slovenskom meste Lesnica máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Lesnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Lesnica

Rekreačna usadlosť Pieninka

9,3

Rekreačna usadlosť Pieninka

Ubytovanie (Chata v prírode) Rekreačna usadlosť Pieninka. Rekreačná usadlosť Pieninka sa nachádza v obci Lesnica v Prešovskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Rekreačna usadlosť Pieninka sa nachádza v slovenskom meste Lesnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Guest House Pieninka

9,1

Guest House Pieninka

Ubytovanie (Penzión) Guest House Pieninka. Penzión Guest House Pieninka sa nachádza v obci Lesnica a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Guest House Pieninka sa nachádza v slovenskom meste Lesnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Pieniny

9,1

Chata Pieniny

Ubytovanie (Hotel) Chata Pieniny. Chata Pieniny sa nachádza v obci Lesnica, 30 minút chôdze od poľského mesta Szczawnica, a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a reštauráciou. Ubytovanie Chata Pieniny sa nachádza v slovenskom meste Lesnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

U GORAĽA

9

U GORAĽA

Ubytovanie (Penzión) U GORAĽA. Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza v obci Lesnica a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a hydromasážnu vaňu. Ubytovanie U GORAĽA sa nachádza v slovenskom meste Lesnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Holica

8,4

Chata Holica

Ubytovanie (Penzión) Chata Holica. Chata Holica sa nachádza v Lesnici a ponúka hosťom ubytovanie s barom, spoločným salónikom, záhradou a bezplatným Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Chata Holica sa nachádza v slovenskom meste Lesnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Lesnica

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Lesnica. Mesto Lesnica je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.