Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Levoča

V slovenskom meste Levoča máme celkom 33 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Levoča

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Levoča

Želený domčúrik

9,9

Želený domčúrik

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Želený domčúrik. Ubytovanie Želený domčúrik sa nachádza v Levoči, len 20 km od Spišského hradu. Ponúka reštauráciu, záhradu a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Želený domčúrik sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat pri Hradbach

9,8

Privat pri Hradbach

Ubytovanie (Privát) Privat pri Hradbach. Privát pri Hradbách sa nachádza iba 200 metrov od centra mesta Levoča, zapísanom na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Ubytovanie Privat pri Hradbach sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartmány LEVOČA

9,7

apartmány LEVOČA

Ubytovanie (Apartmánový hotel) apartmány LEVOČA. Ubytovacie zariadenie apartmány LEVOČA s výhľadom do záhrady, ktoré sa nachádza v Levoči 17 km od Spišského hradu a 400 metrov od Katedrály sv. Ubytovanie apartmány LEVOČA sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dolinka Holiday Home

9,6

Dolinka Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dolinka Holiday Home. Dovolenkový dom Dolinka Holiday Home sa nachádza v Levoči, 23 km od Spišského hradu. Ponúka ubytovanie s grilom, bezplatným Wi-Fi a spoločnou kuchyňou. Ubytovanie Dolinka Holiday Home sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Kiska Levoča

9,6

Penzion Kiska Levoča

Ubytovanie (Penzión) Penzion Kiska Levoča. Penzión Kiska Levoča sa nachádza v Levoči, 17 km od Spišského hradu, a ponúka ubytovanie s barom, bezplatné súkromné parkovisko, spoločenskú miestnosť a... Ubytovanie Penzion Kiska Levoča sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán ktorý hľadá meno

9,5

Apartmán ktorý hľadá meno

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán ktorý hľadá meno. Apartmán ktorý hľadá meno sa nachádza v Levoči, len 1,1 km od Katedrály sv. Jakuba a rovnako 1,1 km od mestskej radnice, a ponúka patio. Ubytovanie Apartmán ktorý hľadá meno sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chaty Lipa

9,5

Chaty Lipa

Ubytovanie (Chata v prírode) Chaty Lipa. Dovolenkový komplex Chaty Lipa sa nachádza 10 km od lyžiarskeho strediska Levočská Dolina a okrem dobre vybavených chatiek ponúka aj tradičnú slovenskú... Ubytovanie Chaty Lipa sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie u Janusa

9,5

Ubytovanie u Janusa

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie u Janusa. Ubytovacie zariadenie Ubytovanie u Janusa sa nachádza v centre Levoče a ponúka suity s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a súkromné parkovisko... Ubytovanie Ubytovanie u Janusa sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nasa Chata

9,5

Nasa Chata

Ubytovanie (Chata v prírode) Nasa Chata. Zariadenie Naša Chata sa nachádza v Levočskej Doline a okrem bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet má obývaciu izbu s krbom a terasu s výhľadom na... Ubytovanie Nasa Chata sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Spillenberg House

9,4

Spillenberg House

Ubytovanie (Vily) Spillenberg House. Táto vila sa nachádza v Levoči, zapísanej na zozname chránených pamiatok UNESCO, 100 metrov od katedrály sv. Jakuba a 14 km od Spišského hradu. Ubytovanie Spillenberg House sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Oaza

9,4

Penzión Oaza

Ubytovanie (Penzión) Penzión Oaza. Penzión Oáza nájdete 150 metrov od centra Levoče. K dispozícii tu máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné parkovanie. Ubytovanie Penzión Oaza sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privát Miško

9,3

Privát Miško

Ubytovanie (Penzión) Privát Miško. Privát Miško sa nachádza v Levoči, 24 km od Spišského hradu a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, bezplatné súkromné parkovisko, záhradu a... Ubytovanie Privát Miško sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Rodina

9,2

Penzión Rodina

Ubytovanie (Bed and breakfast) Penzión Rodina. Penzión Rodina sa nachádza v Levoči v Prešovskom kraji, 18 km od Spišského hradu. Ubytovanie Penzión Rodina sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Antik Apartmán Levoča

9,2

Antik Apartmán Levoča

Ubytovanie (Apartmány) Antik Apartmán Levoča. Antik Apartmán Levoča s výhľadom na mesto, záhradou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza na vynikajúcom mieste v Levoči, neďaleko... Ubytovanie Antik Apartmán Levoča sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Arkada

9,1

Hotel Arkada

Ubytovanie (Hotel) Hotel Arkada. Hotel Arkada sídli v historickej budove zo 14. storočia priamo na Námestí Majstra Pavla v centre Levoče, ktoré je zapísané na zozname chránených pamiatok... Ubytovanie Hotel Arkada sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel U Leva

9,1

Hotel U Leva

Ubytovanie (Hotel) Hotel U Leva. Hotel U Leva sa nachádza v malebnom regióne Spiš v centre mesta Levoča priamo na hlavnom námestí. Ubytovanie Hotel U Leva sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Hubert Levoča

8,9

Penzión Hubert Levoča

Ubytovanie (Penzión) Penzión Hubert Levoča. Penzión Hubert Levoča sa nachádza v Levoči, 20 km od Spišského hradu. Ponúka reštauráciu, bezplatné súkromné parkovisko, bezplatné bicykle a bar. Ubytovanie Penzión Hubert Levoča sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Villa Fam

8,8

Penzión Villa Fam

Ubytovanie (Penzión) Penzión Villa Fam. Penzión Villa Fam sa nachádza v Levoči, do 18 km od Spišského hradu a 1 km od Katedrály sv. Jakuba v Levoči. Ubytovanie Penzión Villa Fam sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boutique hotel Pracháreň

8,8

Boutique hotel Pracháreň

Ubytovanie (Hotel) Boutique hotel Pracháreň. Butikový hotel Pracháreň sa nachádza v Levoči, v zrekonštruovanej historickej budove z 13. storočia. Ubytovanie Boutique hotel Pracháreň sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Stela

8,7

Hotel Stela

Ubytovanie (Hotel) Hotel Stela. Hotel Stela sa nachádza v budove, ktorá je jednou z najdôležitejších architektonických pamiatok nielen v Levoči, ale aj na Slovensku. Ubytovanie Hotel Stela sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Horsky dom

8,5

Horsky dom

Ubytovanie (Chata v prírode) Horsky dom. Horsky dom s výhľadom na hory sa nachádza v Levoči, 24 km od Spišského hradu. Ponúka bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Horsky dom sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Resort Levočská Dolina

8,5

Resort Levočská Dolina

Ubytovanie (Penzión) Resort Levočská Dolina. Rezort Levočská Dolina sa nachádza v horskej oblasti Levočské vrchy a ponúka priamy prístup na zjazdovky. Ubytovanie Resort Levočská Dolina sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Barbakan

8,4

Hotel Barbakan

Ubytovanie (Hotel) Hotel Barbakan. Tento boutique hotel sídli v budove zo 14. storočia v centre Levoče a naskytá sa z neho jedinečný výhľad na Mariánsku horu a na menšiu baziliku, ktorá je... Ubytovanie Hotel Barbakan sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie Aďka

8,2

Ubytovanie Aďka

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Aďka. Ubytovanie Aďka sa nachádza v Levoči, do 18 km od Spišského hradu a 2 km od Katedrály sv. Jakuba v Levoči. Ubytovanie Ubytovanie Aďka sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata u Janusa Fedorkin Jarok

8,2

Chata u Janusa Fedorkin Jarok

Ubytovanie (Horské chaty) Chata u Janusa Fedorkin Jarok. Chata u Janusa Fedorkin Jarok sa nachádza uprostred lesov v lokalite Fedorkin Jarok, 7 km od Levoče. Ubytovanie Chata u Janusa Fedorkin Jarok sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mia

8,1

Villa Mia

Ubytovanie (Vidiecky dom) Villa Mia. Villa Mia sa nachádza 19 km od Spišského hradu a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Villa Mia sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Gróf

8

Penzión Gróf

Ubytovanie (Penzión) Penzión Gróf. Penzión Gróf sa nachádza v Levoči a ponúka vonkajší bazén a vírivku. Poskytuje detské ihrisko, terasu a vlastnú reštauráciu. Ubytovanie Penzión Gróf sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Duci

7,8

Duci

Ubytovanie (Apartmány) Duci. Penzión Duci sa nachádza iba 350 metrov od centra Levoče, ktoré je zaradené v zozname chránených pamiatok UNESCO. Ubytovanie Duci sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Horský dom Apartmány

Horský dom Apartmány

Ubytovanie (Apartmán) Horský dom Apartmány. Horský dom Apartmány sa nachádza v Levoči, len 20 km od Spišského hradu a 3,8 km od Katedrály sv. Jakuba v Levoči. Ubytovanie Horský dom Apartmány sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Design Apartment

Design Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Design Apartment. Ubytovacie zariadenie Design Apartment v Levoči ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 13 km od Spišského hradu. Katedrála sv. Ubytovanie Design Apartment sa nachádza v slovenskom meste Levoča, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Levoča

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 33 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Levoča. Mesto Levoča je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.