Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lipany

V slovenskom meste Lipany máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Lipany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Lipany

Kaštieľ Rožkovany

9,7

Kaštieľ Rožkovany

Ubytovanie (Penzión) Kaštieľ Rožkovany. Penzión Kaštieľ Rožkovany sa nachádza v Rožkovanoch, 3 km od mesta Lipany. Ponúka bezplatné Wi-Fi, reštauráciu a bar. Ubytovanie Kaštieľ Rožkovany sa nachádza v slovenskom meste Lipany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Magnolia

9,3

Ubytovanie Magnolia

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Magnolia. Ubytovanie Magnolia sa nachádza v Lipanoch a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Všetky ubytovacie jednotky v penzióne sú vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Ubytovanie Magnolia sa nachádza v slovenskom meste Lipany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Troja

9

Penzion Troja

Ubytovanie (Penzión) Penzion Troja. Penzión Troja sa nachádza v Lipanoch, 31 km od mesta Krynica Zdrój. Ponúka detské ihrisko a slnečnú terasu. Ponúka bowlingovú dráhu a reštauráciu. Ubytovanie Penzion Troja sa nachádza v slovenskom meste Lipany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Mladosť

8

Hotel Mladosť

Ubytovanie (Hotel) Hotel Mladosť. Hotel Mladosť sa nachádza v meste Lipany. Ponúka bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Všetky izby majú súkromnú kúpeľňu a sú vybavené satelitnou TV. Ubytovanie Hotel Mladosť sa nachádza v slovenskom meste Lipany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Katarina

Chata Katarina

Ubytovanie (Horská chata) Chata Katarina. Chata Katarina sa nachádza v Lipanoch v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Chata ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chata Katarina sa nachádza v slovenskom meste Lipany, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Lipany

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Lipany. Mesto Lipany je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.