Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovská Kokava

V slovenskom meste Liptovská Kokava máme celkom 8 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Liptovská Kokava

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Liptovská Kokava

Drevenica Kvietok

9,7

Drevenica Kvietok

Ubytovanie (Vidiecky dom) Drevenica Kvietok. Drevenica Kvietok sa nachádza v obci Liptovská Kokava v Žilinskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Drevenica Kvietok sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Kokava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa LUPA

9,7

Chalupa LUPA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa LUPA. Chalupa LUPA sa nachádza v obci Liptovská Kokava a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chalupa LUPA sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Kokava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Zrub pod Kriváňom

9,7

Zrub pod Kriváňom

Ubytovanie (Chata v prírode) Zrub pod Kriváňom. Zrub pod Kriváňom sa nachádza v obci Liptovská Kokava, obklopený Vysokými a Nízkymi Tatrami, a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Zrub pod Kriváňom sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Kokava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 246 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privát Beata

9,5

Privát Beata

Ubytovanie (Apartmány) Privát Beata. Privát Beata ponúka ubytovanie s výhľadom na hory a bezplatným Wi-Fi v Liptovskej Kokave. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Privát Beata sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Kokava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmany Na Skle Malovane

9,4

Apartmany Na Skle Malovane

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartmany Na Skle Malovane. Apartmány Na Skle Maľované sa nachádzajú v obci Liptovská Kokava v lyžiarskom regióne Liptov, len 200 metrov od najbližšej autobusovej zastávky a 2 km od... Ubytovanie Apartmany Na Skle Malovane sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Kokava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Baranček

9

Apartman Baranček

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartman Baranček. Ubytovanie Apartman Baranček sa nachádza v obci Liptovská Kokava. Ubytovanie Apartman Baranček sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Kokava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Liptovska Izba

8,6

Liptovska Izba

Ubytovanie (Apartmány) Liptovska Izba. Ubytovacie zariadenie Liptovska Izba sa nachádza 500 metrov od lyžiarskeho strediska Liptovská Kokava a 15 minút jazdy od termálnych kúpeľov v Liptovskom... Ubytovanie Liptovska Izba sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Kokava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Drevenica u Starona

8,5

Drevenica u Starona

Ubytovanie (Vidiecky dom) Drevenica u Starona. Drevenica u Staroňa sa nachádza iba 500 metrov od zjazdoviek v stredisku Liptovská Kokava v regióne Liptov a hosťom ponúka apartmány so satelitnou TV. Ubytovanie Drevenica u Starona sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Kokava, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Liptovská Kokava

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Liptovská Kokava. Mesto Liptovská Kokava je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.