Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovská Lúžna

V slovenskom meste Liptovská Lúžna máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Liptovská Lúžna

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Liptovská Lúžna

Romantická drevenica

9,3

Romantická drevenica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Romantická drevenica. Romantická drevenica sa nachádza v Liptovskej Lúžnej a ponúka vám ubytovaciu jednotku s možnosťou vlastného stravovania, záhradu s grilom a terasu. Ubytovanie Romantická drevenica sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Lúžna, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Drevenica Baltazár

9,1

Drevenica Baltazár

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica Baltazár. Drevenica Baltazár sa nachádza v Liptovskej Lúžnej, 46 km od Banskej Bystrice. Hostia môžu parkovať zdarma na súkromnom parkovisku. Ubytovanie Drevenica Baltazár sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Lúžna, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Baltazár

8,5

Penzión Baltazár

Ubytovanie (Penzión) Penzión Baltazár. Penzión Baltazár sa nachádza v Liptovskej Lúžnej a ponúka reštauráciu, záhradu, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Baltazár sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Lúžna, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Drevenica Art Galery

Drevenica Art Galery

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica Art Galery. Drevenica Art Galery sa nachádza v obci Liptovská Lúžna, 47 km od Banskej Bystrice a ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Drevenica Art Galery sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Lúžna, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Liptovská Lúžna

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Liptovská Lúžna. Mesto Liptovská Lúžna je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.