Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovská Ondrašová

V slovenskom meste Liptovská Ondrašová máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Liptovská Ondrašová

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Liptovská Ondrašová

Aquamara Aquapark Tatralandia

9,5

Aquamara Aquapark Tatralandia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Aquamara Aquapark Tatralandia. Toto 3-hviezdičkové ubytovacie zariadenie Aquamara Aquapark Tatralandia sa nachádza priamo v areáli aquaparku Tatralandia a ponúka recepciou s nepretržitou... Ubytovanie Aquamara Aquapark Tatralandia sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Ondrašová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chatka Tatralandia 114

9,3

Chatka Tatralandia 114

Ubytovanie (Dovolenkový park) Chatka Tatralandia 114. Chatka Tatralandia 114 sa nachádza v obci Liptovská Ondrašová, 5 km od Liptovského Mikuláša. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chatka Tatralandia 114 sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Ondrašová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Holiday Home Liptovská dedina

Holiday Home Liptovská dedina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Liptovská dedina. Set in Liptovská Ondrašová in the Žilinský kraj region, Holiday Home Liptovská dedina features a terrace. The accommodation is 3. Ubytovanie Holiday Home Liptovská dedina sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Ondrašová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Holiday Home Liptovská dedina

Holiday Home Liptovská dedina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Liptovská dedina. Ubytovanie Holiday Home Liptovská dedina s terasou sa nachádza v obci Liptovská Ondrašová v Žilinskom kraji. Ubytovanie Holiday Home Liptovská dedina sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Ondrašová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Liptovská Ondrašová

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Liptovská Ondrašová. Mesto Liptovská Ondrašová je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.