Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovská Osada

V slovenskom meste Liptovská Osada máme celkom 15 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Liptovská Osada

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Liptovská Osada

Božie domčeky

9,6

Božie domčeky

Ubytovanie (Apartmán) Božie domčeky. Ubytovanie Božie domčeky sa nachádza v Liptovskej Osade v Žilinskom kraji. Ponúka balkón a výhľad do záhrady. Je vzdialené 45 km od Liptovského Jána. Ubytovanie Božie domčeky sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Poľana

9,3

Penzión Poľana

Ubytovanie (Penzión) Penzión Poľana. Penzión Poľana sa nachádza v Liptovskej Osade, medzi Nízkymi Tatrami a Veľkou Fatrou. Ponúka ubytovanie v izbách s vlastnou kúpeľňou a wellness centrum. Ubytovanie Penzión Poľana sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sedliacka drevenica

9,3

Sedliacka drevenica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sedliacka drevenica. Sedliacka drevenica sa nachádza v obci Liptovská Osada a je obklopená Národným parkom Veľká Fatra a Národným parkom Nízke Tatry. Ubytovanie Sedliacka drevenica sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

STOP&RELAX Apartment

9,1

STOP&RELAX Apartment

Ubytovanie (Apartmán) STOP&RELAX Apartment. Ubytovanie STOP&RELAX Apartment sa nachádza v Liptovskej Osade v Žilinskom kraji a má terasu a výhľad na hory. Ubytovanie STOP&RELAX Apartment sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Daniela

9

Chata Daniela

Ubytovanie (Privát) Chata Daniela. Chata Daniela sa nachádza v Liptovskej Osade, 45 km od Liptovského Jána. Ponúka vám bezplatné bicykle a Wi-Fi pripojenie na internet zadarmo. Ubytovanie Chata Daniela sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privát Lujza

8,9

Privát Lujza

Ubytovanie (Penzión) Privát Lujza. Privát Lujza sa nachádza v obci Liptovská Osada. Vo všetkých izbách máte k dispozícii kuchynku a súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Privát Lujza sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 12 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rezort Gothal Apartmány a Penzióny

8,9

Rezort Gothal Apartmány a Penzióny

Ubytovanie (Apartmány) Rezort Gothal Apartmány a Penzióny. Gothal Apartmanovy Dom Smrek ponúka ubytovanie v multifunkčnom areáli s rôznymi športovými a relaxačnými aktivitami, ktoré sú k dispozícii v susednom... Ubytovanie Rezort Gothal Apartmány a Penzióny sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rezort Gothal Chalupy

8,9

Rezort Gothal Chalupy

Ubytovanie (Rezort) Rezort Gothal Chalupy. Gothal Chalupy ponúka ubytovanie v multifunkčnom areáli s rôznymi športovými a relaxačnými aktivitami, ktoré sú k dispozícii v susednom vodnom svete. Ubytovanie Rezort Gothal Chalupy sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Silvan

8,8

Privat Silvan

Ubytovanie (Penzión) Privat Silvan. Privát Silvan ponúka ubytovanie v Liptovskej Osade so záhradou, úschovňou lyží, terasou, bezplatným Wi-Fi a súkromným parkoviskom zdarma. Ubytovanie Privat Silvan sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Turistická Ubytovňa Osada

8,4

Turistická Ubytovňa Osada

Ubytovanie (Penzión) Turistická Ubytovňa Osada. Turistická Ubytovňa Osada sa nachádza v obci Liptovská Osada a ponúka záhradu. Ubytovanie Turistická Ubytovňa Osada sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Korytnica

6,8

Hotel Korytnica

Ubytovanie (Hotel) Hotel Korytnica. Hotel Korytnica sa nachádza v Liptovskej Osade a ponúka 3 ubytovacie jednotky so súkromným balkónom. Trojhviezdičkový hotel má reštauráciu. Ubytovanie Hotel Korytnica sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion HACIENDA

6,5

Penzion HACIENDA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Penzion HACIENDA. Penzión HACIENDA sa nachádza v obci Liptovská Osada a ponúka reštauráciu, bar a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Penzion HACIENDA sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Matej

Chalupa Matej

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Matej. Chalupa Matej sa nachádza v Liptovskej Osade a ponúka reštauráciu, spoločný lounge a záhradu. Ubytovanie je vzdialené 45 km od Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Chalupa Matej sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Misko

Chata Misko

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chata Misko. Ubytovacie zariadenie Chata Miško sa nachádza v obci Liptovská Osada a ponúka ubytovanie s TV s plochou obrazovkou. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata Misko sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Liptovská Osada

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 15 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Liptovská Osada. Mesto Liptovská Osada je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.