Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovská Osada

V slovenskom meste Liptovská Osada máme celkom 15 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Liptovská Osada

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Liptovská Osada

Božie domčeky

9,6

Božie domčeky

Ubytovanie (Apartmán) Božie domčeky. Ubytovanie Božie domčeky sa nachádza v Liptovskej Osade v Žilinskom kraji. Ponúka balkón a výhľad do záhrady. Je vzdialené 45 km od Liptovského Jána. Ubytovanie Božie domčeky sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Poľana

9,3

Penzión Poľana

Ubytovanie (Penzión) Penzión Poľana. Penzión Poľana sa nachádza v Liptovskej Osade, medzi Nízkymi Tatrami a Veľkou Fatrou. Ponúka ubytovanie v izbách s vlastnou kúpeľňou a wellness centrum. Ubytovanie Penzión Poľana sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Sedliacka drevenica

9,3

Sedliacka drevenica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sedliacka drevenica. Sedliacka drevenica sa nachádza v obci Liptovská Osada a je obklopená Národným parkom Veľká Fatra a Národným parkom Nízke Tatry. Ubytovanie Sedliacka drevenica sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

STOP&RELAX Apartment

9,1

STOP&RELAX Apartment

Ubytovanie (Apartmán) STOP&RELAX Apartment. Ubytovanie STOP&RELAX Apartment sa nachádza v Liptovskej Osade v Žilinskom kraji a má terasu a výhľad na hory. Ubytovanie STOP&RELAX Apartment sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Daniela

9

Chata Daniela

Ubytovanie (Privát) Chata Daniela. Chata Daniela sa nachádza v Liptovskej Osade, 45 km od Liptovského Jána. Ponúka vám bezplatné bicykle a Wi-Fi pripojenie na internet zadarmo. Ubytovanie Chata Daniela sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát Lujza

8,9

Privát Lujza

Ubytovanie (Penzión) Privát Lujza. Privát Lujza sa nachádza v obci Liptovská Osada. Vo všetkých izbách máte k dispozícii kuchynku a súkromnú kúpeľňu. Ubytovanie Privát Lujza sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Silvan

8,8

Privat Silvan

Ubytovanie (Penzión) Privat Silvan. Privát Silvan ponúka ubytovanie v Liptovskej Osade so záhradou, úschovňou lyží, terasou, bezplatným Wi-Fi a súkromným parkoviskom zdarma. Ubytovanie Privat Silvan sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Turistická Ubytovňa Osada

8,4

Turistická Ubytovňa Osada

Ubytovanie (Penzión) Turistická Ubytovňa Osada. Turistická Ubytovňa Osada sa nachádza v obci Liptovská Osada a ponúka záhradu. Ubytovanie Turistická Ubytovňa Osada sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Korytnica

6,8

Hotel Korytnica

Ubytovanie (Hotel) Hotel Korytnica. Hotel Korytnica sa nachádza v Liptovskej Osade a ponúka 3 ubytovacie jednotky so súkromným balkónom. Trojhviezdičkový hotel má reštauráciu. Ubytovanie Hotel Korytnica sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion HACIENDA

6,5

Penzion HACIENDA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Penzion HACIENDA. Penzión HACIENDA sa nachádza v obci Liptovská Osada a ponúka reštauráciu, bar a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Penzion HACIENDA sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Matej

Chalupa Matej

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Matej. Chalupa Matej sa nachádza v Liptovskej Osade a ponúka reštauráciu, spoločný lounge a záhradu. Ubytovanie je vzdialené 45 km od Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Chalupa Matej sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa pod skalou

Chalupa pod skalou

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa pod skalou. Chalupa pod skalou sa nachádza v obci Liptovská Osada. Na mieste môžete využívať záhradu a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chalupa pod skalou sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Osada, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Liptovská Osada

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 15 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Liptovská Osada. Mesto Liptovská Osada je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.