Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovská Sielnica

V slovenskom meste Liptovská Sielnica máme celkom 24 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Liptovská Sielnica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Liptovská Sielnica

Apartmán Vladimír

10

Apartmán Vladimír

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmán Vladimír. Apartmán Vladimír is located in Liptovská Sielnica. The property is 50 km from Banská Bystrica, and complimentary private parking is featured. Ubytovanie Apartmán Vladimír sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Sielnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány a Štúdia Villa Flora

9,8

Apartmány a Štúdia Villa Flora

Ubytovanie (Privát) Apartmány a Štúdia Villa Flora. Apartmány a štúdiá Villa Flora sa nachádzajú v Liptovskej Sielnici, 20 km od Liptovského Jána a ponúkajú požičovňu bicyklov zdarma a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány a Štúdia Villa Flora sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Sielnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Dom Dorota

9,6

Dom Dorota

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Dom Dorota. Dom Dorota sa nachádza v Ižipovciach, 1,5 km od vodnej nádrže Liptovská Mara a 7 km od Aquaparku Tatralandia. Ubytovanie Dom Dorota sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Sielnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Nella

9,5

Chata Nella

Ubytovanie (Apartmán) Chata Nella. Chata Nella sa nachádza v Liptovskej Sielnici, 30 km od Liptovského Jána. Ubytovanie Chata Nella sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Sielnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chaty Rybárska Osada

9,5

Chaty Rybárska Osada

Ubytovanie (Horská chata) Chaty Rybárska Osada. Chaty Rybárska Osada sa nachádzajú v Liptovskej Sielnici a k dispozícii tam máte záhradu a detské ihrisko. Od mesta Zakopané sú vzdialené 37 km. Ubytovanie Chaty Rybárska Osada sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Sielnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment chatky Aquaduo

9,4

Apartment chatky Aquaduo

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apartment chatky Aquaduo. Dovolenkové domy Apartment chatky Aquaduo sa nachádzajú v pokojnej časti obce Liptovská Sielnica, iba 10 minút chôdze od vodnej nádrže Liptovská Mara. Ubytovanie Apartment chatky Aquaduo sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Sielnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión & kemping Villa Betula

9,3

Penzión & kemping Villa Betula

Ubytovanie (Penzión) Penzión & kemping Villa Betula. Rodinou prevádzkovaný penzión Villa Betula sa nachádza na brehu priehrady Liptovská Mara, na úpätí Chočských vrchov a Západných Tatier. Ubytovanie Penzión & kemping Villa Betula sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Sielnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Hippoclub

9,2

Penzion Hippoclub

Ubytovanie (Penzión) Penzion Hippoclub. Penzión Hippoclub sa nachádza v Liptovskej Sielnici, 8 km od Aquaparku Tatralandia. Ponúka saunu, vírivku a záhradu s tenisovým kurtom a detským ihriskom. Ubytovanie Penzion Hippoclub sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Sielnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Natalia

9,1

Apartmán Natalia

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Natalia. Dvojúrovňový apartmán Natalia sa nachádza v obci Liptovská Sielnica, 20 minút jazdy od lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry a 5 km od aquaparku... Ubytovanie Apartmán Natalia sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Sielnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Furgalak

9,1

Apartmány Furgalak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartmány Furgalak. Apartmány Furgalak sa nachádzajú v obci Liptovská Sielnica, 2 km od Liptovskej Mary. Ubytovanie Apartmány Furgalak sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Sielnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Bobrovnik

9

Apartmány Bobrovnik

Ubytovanie (Penzión) Apartmány Bobrovnik. Apartmány Bobrovnik so záhradou sa nachádzajú v obci Liptovská Sielnica. Vo všetkých izbách je k dispozícii kuchyňa a súkromná kúpeľňa. Ubytovanie Apartmány Bobrovnik sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Sielnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Koliba Greta

8,8

Hotel Koliba Greta

Ubytovanie (Hotel) Hotel Koliba Greta. Hotel Koliba Greta je situovaný v Liptovskej Sielnici, priamo pri jazere Liptovská Mara. Ubytovanie Hotel Koliba Greta sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Sielnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Liptovská Sielnica

Apartmán Liptovská Sielnica

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Liptovská Sielnica. Located in Liptovská Sielnica, Apartmán Liptovská Sielnica provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartmán Liptovská Sielnica sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Sielnica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Liptovská Sielnica

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 24 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Liptovská Sielnica. Mesto Liptovská Sielnica je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.