Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovská Teplá

V slovenskom meste Liptovská Teplá máme celkom 15 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Liptovská Teplá

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Liptovská Teplá

Privát Samuel

9,7

Privát Samuel

Ubytovanie (Privát) Privát Samuel. Privát Samuel sa nachádza v Liptovskej Teplej v Žilinskom kraji, 1.5 km od aquparku Gino Paradise Bešeňová. Ponúka možnosť grilovania a predaj skipasov. Ubytovanie Privát Samuel sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Kucbel

9,7

Chalupa Kucbel

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Kucbel. Chalupa Kucbel sa nachádza v malej obci Liptovská Teplá na malebnom Liptove, 8 km od Ružomberka a 3,5 km od termálneho kúpaliska Bešeňová. Ubytovanie Chalupa Kucbel sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lienka

9,6

Villa Lienka

Ubytovanie (Vidiecky dom) Villa Lienka. Ubytovacie zariadenie Villa Lienka sa nachádza v pokojnej časti obce Liptovská Teplá, 2 minúty jazdy autom od akvaparku Gino Paradise Bešeňová. Ubytovanie Villa Lienka sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Family

9,6

Penzión Family

Ubytovanie (Penzión) Penzión Family. Penzión Family sa nachádza v Liptovskej Teplej a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu, gril a bezplatné Wi-Fi v celom objekte. Ubytovanie Penzión Family sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VIP Apartmany Besenova

9,4

VIP Apartmany Besenova

Ubytovanie (Apartmány) VIP Apartmany Besenova. VIP Apartmány sa nachádzajú len 900 metrov od termálnych kúpeľov a aquaparku Bešeňová. Ubytovanie VIP Apartmany Besenova sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Anna

9,2

Apartmány Anna

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Anna. Apartmány Anna sa nachádzajú v obci Liptovská Teplá a ponúkajú priestrannú záhradu s terasou a grilom. Liptovská Mara je vzdialená 5 minút jazdy autom. Ubytovanie Apartmány Anna sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Baran

9,1

Chalupa Baran

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Baran. Chalupa Baran sa nachádza v tichej lokalite v obci Bešeňová, 250 metrov od termálneho parku Gino Paradise Bešeňová. Ubytovanie Chalupa Baran sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privát Karol

9

Privát Karol

Ubytovanie (Apartmány) Privát Karol. Privát Karol ponúka ubytovanie so záhradou v obci Liptovská Teplá, 2,7 km od aquaparku Bešeňová. Ubytovanie Privát Karol sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rekreačný dom Polónyi

9

Rekreačný dom Polónyi

Ubytovanie (Apartmány) Rekreačný dom Polónyi. Apartmány Rekreačný dom Polónyi ponúkajú ubytovanie v obci Liptovská Teplá. Využívať v nich môžete kuchynku i gril. Deti sa zabavia na detskom ihrisku. Ubytovanie Rekreačný dom Polónyi sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privát Viera

9

Privát Viera

Ubytovanie (Apartmán) Privát Viera. Offering free WiFi and mountain views, Privát Viera is an accommodation set in Liptovská Teplá. Ubytovanie Privát Viera sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion za mlynom

9

Penzion za mlynom

Ubytovanie (Penzión) Penzion za mlynom. Penzión za mlynom sa nachádza v obci Liptovská Teplá na Liptove, len 2 minúty od rekreačného strediska Gino Paradise Bešeňová a 15 minút od aquaparku... Ubytovanie Penzion za mlynom sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie Zuzana

9

Ubytovanie Zuzana

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ubytovanie Zuzana. Ubytovanie Zuzana sa nachádza v Liptovskej Teplej v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným parkovaním. V okolí sa môžete venovať lyžovaniu. Ubytovanie Ubytovanie Zuzana sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Motyl

8,8

Penzion Motyl

Ubytovanie (Penzión) Penzion Motyl. Penzión Motýľ sa nachádza v pokojnej časti obce Liptovská Teplá. Ubytovanie Penzion Motyl sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Ola

8,5

Apartman Ola

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ola. Apartmán Ola sa nachádza v Bešeňovej, 200 metrov od vodného parku Bešeňová, 1,6 km od Thermal parku Bešeňová a 9 km od archeologického parku Havránok. Ubytovanie Apartman Ola sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rodinný dom 152

8

Rodinný dom 152

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rodinný dom 152. Ubytovacie zariadenie Rodinný dom 152 sa nachádza v Liptovskej Teplej v Žilinskom kraji a má záhradu. Mesto Zakopané je od ubytovania vzdialené 45 km. Ubytovanie Rodinný dom 152 sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modrý Domček

7,8

Modrý Domček

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Modrý Domček. Ubytovacie zariadenie Modrý Domček sa nachádza v Liptovskej Teplej v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným parkovaním. Ubytovanie Modrý Domček sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman 307

6,4

Apartman 307

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 307. Apartmán Včielka3 sa nachádza v Bešeňovej, 8 km od Archeologického parku Havránok a 1 km od Termálneho parku Bešeňová. Ubytovanie Apartman 307 sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmán COLOURS MyMara Bešeňová

Apartmán COLOURS MyMara Bešeňová

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán COLOURS MyMara Bešeňová. Apartmán COLOURS sa nachádza v obci Liptovská Teplá a ponúka reštauráciu. Apartmán má výhľad do záhrady a je vzdialený 23 km od Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Apartmán COLOURS MyMara Bešeňová sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Horváth

Chata Horváth

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Horváth. Situated in Liptovská Teplá, 27 km from Donovaly, Chata Horváth features a garden and free WiFi. The lodge offers a terrace. Ubytovanie Chata Horváth sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 183 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Liptovská Teplá

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 15 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Liptovská Teplá. Mesto Liptovská Teplá je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.