Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovská Teplá

V slovenskom meste Liptovská Teplá máme celkom 15 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Liptovská Teplá

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Liptovská Teplá

Privát Samuel

9,7

Privát Samuel

Ubytovanie (Privát) Privát Samuel. Privát Samuel sa nachádza v Liptovskej Teplej v Žilinskom kraji, 1.5 km od aquparku Gino Paradise Bešeňová. Ponúka možnosť grilovania a predaj skipasov. Ubytovanie Privát Samuel sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Kucbel

9,7

Chalupa Kucbel

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Kucbel. Chalupa Kucbel sa nachádza v malej obci Liptovská Teplá na malebnom Liptove, 8 km od Ružomberka a 3,5 km od termálneho kúpaliska Bešeňová. Ubytovanie Chalupa Kucbel sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Lienka

9,6

Villa Lienka

Ubytovanie (Vidiecky dom) Villa Lienka. Ubytovacie zariadenie Villa Lienka sa nachádza v pokojnej časti obce Liptovská Teplá, 2 minúty jazdy autom od akvaparku Gino Paradise Bešeňová. Ubytovanie Villa Lienka sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Family

9,6

Penzión Family

Ubytovanie (Penzión) Penzión Family. Penzión Family sa nachádza v Liptovskej Teplej a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu, gril a bezplatné Wi-Fi v celom objekte. Ubytovanie Penzión Family sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

VIP Apartmany Besenova

9,4

VIP Apartmany Besenova

Ubytovanie (Apartmány) VIP Apartmany Besenova. VIP Apartmány sa nachádzajú len 900 metrov od termálnych kúpeľov a aquaparku Bešeňová. Ubytovanie VIP Apartmany Besenova sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Anna

9,2

Apartmány Anna

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Anna. Apartmány Anna sa nachádzajú v obci Liptovská Teplá a ponúkajú priestrannú záhradu s terasou a grilom. Liptovská Mara je vzdialená 5 minút jazdy autom. Ubytovanie Apartmány Anna sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Baran

9,1

Chalupa Baran

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Baran. Chalupa Baran sa nachádza v tichej lokalite v obci Bešeňová, 250 metrov od termálneho parku Gino Paradise Bešeňová. Ubytovanie Chalupa Baran sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rekreačný dom Polónyi

9

Rekreačný dom Polónyi

Ubytovanie (Apartmány) Rekreačný dom Polónyi. Apartmány Rekreačný dom Polónyi ponúkajú ubytovanie v obci Liptovská Teplá. Využívať v nich môžete kuchynku i gril. Deti sa zabavia na detskom ihrisku. Ubytovanie Rekreačný dom Polónyi sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát Viera

9

Privát Viera

Ubytovanie (Apartmán) Privát Viera. Offering free WiFi and mountain views, Privát Viera is an accommodation set in Liptovská Teplá. Ubytovanie Privát Viera sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Zuzana

9

Ubytovanie Zuzana

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ubytovanie Zuzana. Ubytovanie Zuzana sa nachádza v Liptovskej Teplej v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným parkovaním. V okolí sa môžete venovať lyžovaniu. Ubytovanie Ubytovanie Zuzana sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion za mlynom

9

Penzion za mlynom

Ubytovanie (Penzión) Penzion za mlynom. Penzión za mlynom sa nachádza v obci Liptovská Teplá na Liptove, len 2 minúty od rekreačného strediska Gino Paradise Bešeňová a 15 minút od aquaparku... Ubytovanie Penzion za mlynom sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Motyl

8,8

Penzion Motyl

Ubytovanie (Penzión) Penzion Motyl. Penzión Motýľ sa nachádza v pokojnej časti obce Liptovská Teplá. Ubytovanie Penzion Motyl sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Ola

8,5

Apartman Ola

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ola. Apartmán Ola sa nachádza v Bešeňovej, 200 metrov od vodného parku Bešeňová, 1,6 km od Thermal parku Bešeňová a 9 km od archeologického parku Havránok. Ubytovanie Apartman Ola sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rodinný dom 152

8

Rodinný dom 152

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rodinný dom 152. Ubytovacie zariadenie Rodinný dom 152 sa nachádza v Liptovskej Teplej v Žilinskom kraji a má záhradu. Mesto Zakopané je od ubytovania vzdialené 45 km. Ubytovanie Rodinný dom 152 sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Modrý Domček

7,8

Modrý Domček

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Modrý Domček. Ubytovacie zariadenie Modrý Domček sa nachádza v Liptovskej Teplej v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným parkovaním. Ubytovanie Modrý Domček sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman 307

6,4

Apartman 307

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 307. Apartmán Včielka3 sa nachádza v Bešeňovej, 8 km od Archeologického parku Havránok a 1 km od Termálneho parku Bešeňová. Ubytovanie Apartman 307 sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán COLOURS MyMara Bešeňová

Apartmán COLOURS MyMara Bešeňová

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán COLOURS MyMara Bešeňová. Apartmán COLOURS sa nachádza v obci Liptovská Teplá a ponúka reštauráciu. Apartmán má výhľad do záhrady a je vzdialený 23 km od Liptovského Mikuláša. Ubytovanie Apartmán COLOURS MyMara Bešeňová sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Lucia

Apartment Lucia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lucia. Ubytovacie zariadenie Apartment Lucia sa nachádza v obci Liptovská Teplá a ponúka reštauráciu, bar a záhradu. Ubytovanie Apartment Lucia sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Horváth

Chata Horváth

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Horváth. Situated in Liptovská Teplá, 27 km from Donovaly, Chata Horváth features a garden and free WiFi. The lodge offers a terrace. Ubytovanie Chata Horváth sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

DOMKY U rieky

DOMKY U rieky

Ubytovanie (Dovolenkové domy) DOMKY U rieky. Located in Liptovská Teplá, 44 km from Banská Bystrica, DOMKY U rieky provides barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie DOMKY U rieky sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Helena

Apartmán Helena

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Helena. Apartmán Helena is set in Liptovská Teplá and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytovanie Apartmán Helena sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplá, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Liptovská Teplá

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 15 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Liptovská Teplá. Mesto Liptovská Teplá je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.