Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovská Teplička

V slovenskom meste Liptovská Teplička máme celkom 9 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Liptovská Teplička

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Liptovská Teplička

Teplička

9,7

Teplička

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Teplička. Ubytovacie zariadenie Teplička sa nachádza v obci Liptovská Teplička a ponúka reštauráciu, spoločný lounge a záhradu. Ubytovanie Teplička sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplička, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

HORÁREŇ NA VÁHU

9,7

HORÁREŇ NA VÁHU

Ubytovanie (Dovolenkový dom) HORÁREŇ NA VÁHU. Ubytovacie zariadenie HORÁREŇ NA VÁHU sa nachádza v Liptovskej Tepličke a ponúka záhradu, gril a terasu. Od Popradu vás bude deliť 23 km. Ubytovanie HORÁREŇ NA VÁHU sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplička, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Bungalov Jozef

9,5

Bungalov Jozef

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bungalov Jozef. Bungalov Jozef sa nachádza v obci Liptovská Teplička v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad na rieku. Štrbské Pleso je od ubytovania vzdialené 16 km. Ubytovanie Bungalov Jozef sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplička, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Váh

8,9

Penzión Váh

Ubytovanie (Penzión) Penzión Váh. Penzión Váh sa nachádza v obci Liptovská Teplička, 21 km od mesta Poprad. Penzión má centrálnu polohu, terasu a úschovňu. Ubytovanie Penzión Váh sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplička, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Ludmila

8,3

Privat Ludmila

Ubytovanie (Penzión) Privat Ludmila. Privát Ľudmila sa nachádza v Liptovskej Tepličke a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Privat Ludmila sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplička, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa pod Tatrami

Chalupa pod Tatrami

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa pod Tatrami. Ubytovacie zariadenie Chalupa pod Tatrami sa nachádza v Liptovskej Tepličke a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Chalupa pod Tatrami sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplička, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Teplička

Penzión Teplička

Ubytovanie (Penzión) Penzión Teplička. Penzión Teplička sa nachádza v obci Liptovská Teplička a ponúka ubytovanie s grilom a terasou. Ubytovanie Penzión Teplička sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplička, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Liptovská Teplička

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Liptovská Teplička. Mesto Liptovská Teplička je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.