Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovská Teplička

V slovenskom meste Liptovská Teplička máme celkom 9 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Liptovská Teplička

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Liptovská Teplička

Teplička

9,7

Teplička

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Teplička. Ubytovacie zariadenie Teplička sa nachádza v obci Liptovská Teplička a ponúka reštauráciu, spoločný lounge a záhradu. Ubytovanie Teplička sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplička, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

HORÁREŇ NA VÁHU

9,7

HORÁREŇ NA VÁHU

Ubytovanie (Dovolenkový dom) HORÁREŇ NA VÁHU. Ubytovacie zariadenie HORÁREŇ NA VÁHU sa nachádza v Liptovskej Tepličke a ponúka záhradu, gril a terasu. Od Popradu vás bude deliť 23 km. Ubytovanie HORÁREŇ NA VÁHU sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplička, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 295 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Váh

8,9

Penzión Váh

Ubytovanie (Penzión) Penzión Váh. Penzión Váh sa nachádza v obci Liptovská Teplička, 21 km od mesta Poprad. Penzión má centrálnu polohu, terasu a úschovňu. Ubytovanie Penzión Váh sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplička, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat Ludmila

8,3

Privat Ludmila

Ubytovanie (Penzión) Privat Ludmila. Privát Ľudmila sa nachádza v Liptovskej Tepličke a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Privat Ludmila sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplička, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 14 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Teplička

Penzión Teplička

Ubytovanie (Penzión) Penzión Teplička. Penzión Teplička sa nachádza v obci Liptovská Teplička a ponúka ubytovanie s grilom a terasou. Ubytovanie Penzión Teplička sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplička, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Teplička

Chata Teplička

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Teplička. Chata Jana Michnova is situated in Liptovská Teplička. The property features garden views. The property includes a living room with a flat-screen TV. Ubytovanie Chata Teplička sa nachádza v slovenskom meste Liptovská Teplička, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Liptovská Teplička

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Liptovská Teplička. Mesto Liptovská Teplička je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.