Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovské Revúce

V slovenskom meste Liptovské Revúce máme celkom 12 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Liptovské Revúce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Liptovské Revúce

Wellness privát Štyri Lipy

9,8

Wellness privát Štyri Lipy

Ubytovanie (Chata v prírode) Wellness privát Štyri Lipy. Ubytovacie zariadenie Štyri Lipy sa nachádza v obci Liptovské Revúce a ponúka wellness centrum, panoramatický výhľad, TV s plochou obrazovkou a kuchyňu. Ubytovanie Wellness privát Štyri Lipy sa nachádza v slovenskom meste Liptovské Revúce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion Soltis

9,5

Penzion Soltis

Ubytovanie (Penzión) Penzion Soltis. Penzión Soltis sa nachádza v obci Liptovské Revúce. Ponúka bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch, slnečnú terasu s bazénom, spoločný salónik a záhradu. Ubytovanie Penzion Soltis sa nachádza v slovenskom meste Liptovské Revúce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wili Hunter

9,4

Wili Hunter

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Wili Hunter. Ubytovacie zariadenie Wili Hunter sa nachádza uprostred národného parku Veľká Fatra, 1 km od lyžiarskeho strediska Park Snow v Liptovských Revúcach. Ubytovanie Wili Hunter sa nachádza v slovenskom meste Liptovské Revúce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Domček u Milana

9,4

Domček u Milana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček u Milana. Dovolenkový dom Domček u Milana sa nachádza v obci Liptovské Revúce, 18 km od lyžiarskeho strediska Donovaly. Ubytovanie Domček u Milana sa nachádza v slovenskom meste Liptovské Revúce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Pohoda

9,2

Chata Pohoda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Pohoda. Toto ubytovacie zariadenie so záhradou sa nachádza v obci Liptovské Revúce v Žilinskom kraji, 25 km od Martina. Ubytovanie Chata Pohoda sa nachádza v slovenskom meste Liptovské Revúce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

chata u števkov

9

chata u števkov

Ubytovanie (Apartmán) chata u števkov. Chata u števkov sa nachádza v obci Liptovské Revúce a ponúka spoločný salónik a terasu. Ubytovanie chata u števkov sa nachádza v slovenskom meste Liptovské Revúce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Horec

8,7

Chata Horec

Ubytovanie (Penzión) Chata Horec. Chata Horec sa nachádza v obci Liptovské Revúce, 20 km od lyžiarskeho areálu Donovaly - Liptovské Revúce. Ponúka ubytovanie s reštauráciou. Ubytovanie Chata Horec sa nachádza v slovenskom meste Liptovské Revúce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Liptovské Revúce 84

8,1

Chalupa Liptovské Revúce 84

Ubytovanie (Vily) Chalupa Liptovské Revúce 84. Chalupa Liptovské Revúce 84 sa nachádza v obci Liptovské Revúce. Ubytovanie Chalupa Liptovské Revúce 84 sa nachádza v slovenskom meste Liptovské Revúce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 271 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa Praženica

Chalupa Praženica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Praženica. Situated in Liptovské Revúce, Chalupa Praženica features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 26 km from Martin. Ubytovanie Chalupa Praženica sa nachádza v slovenskom meste Liptovské Revúce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalupa u Jakuba

Chalupa u Jakuba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa u Jakuba. Chalupa u Jakuba sa nachádza v obci Liptovské Revúce v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chalupa u Jakuba sa nachádza v slovenskom meste Liptovské Revúce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Liptovské Revúce

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Liptovské Revúce. Mesto Liptovské Revúce je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.