Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovské Revúce

V slovenskom meste Liptovské Revúce máme celkom 12 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Liptovské Revúce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Liptovské Revúce

Wellness privát Štyri Lipy

9,8

Wellness privát Štyri Lipy

Ubytovanie (Chata v prírode) Wellness privát Štyri Lipy. Ubytovacie zariadenie Štyri Lipy sa nachádza v obci Liptovské Revúce a ponúka wellness centrum, panoramatický výhľad, TV s plochou obrazovkou a kuchyňu. Ubytovanie Wellness privát Štyri Lipy sa nachádza v slovenskom meste Liptovské Revúce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Soltis

9,5

Penzion Soltis

Ubytovanie (Penzión) Penzion Soltis. Penzión Soltis sa nachádza v obci Liptovské Revúce. Ponúka bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch, slnečnú terasu s bazénom, spoločný salónik a záhradu. Ubytovanie Penzion Soltis sa nachádza v slovenskom meste Liptovské Revúce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Wili Hunter

9,4

Wili Hunter

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Wili Hunter. Ubytovacie zariadenie Wili Hunter sa nachádza uprostred národného parku Veľká Fatra, 1 km od lyžiarskeho strediska Park Snow v Liptovských Revúcach. Ubytovanie Wili Hunter sa nachádza v slovenskom meste Liptovské Revúce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Domček u Milana

9,4

Domček u Milana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček u Milana. Dovolenkový dom Domček u Milana sa nachádza v obci Liptovské Revúce, 18 km od lyžiarskeho strediska Donovaly. Ubytovanie Domček u Milana sa nachádza v slovenskom meste Liptovské Revúce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Pohoda

9,2

Chata Pohoda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Pohoda. Toto ubytovacie zariadenie so záhradou sa nachádza v obci Liptovské Revúce v Žilinskom kraji, 25 km od Martina. Ubytovanie Chata Pohoda sa nachádza v slovenskom meste Liptovské Revúce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

chata u števkov

9

chata u števkov

Ubytovanie (Apartmán) chata u števkov. Chata u števkov sa nachádza v obci Liptovské Revúce a ponúka spoločný salónik a terasu. Ubytovanie chata u števkov sa nachádza v slovenskom meste Liptovské Revúce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Horec

8,7

Chata Horec

Ubytovanie (Penzión) Chata Horec. Chata Horec sa nachádza v obci Liptovské Revúce, 20 km od lyžiarskeho areálu Donovaly - Liptovské Revúce. Ponúka ubytovanie s reštauráciou. Ubytovanie Chata Horec sa nachádza v slovenskom meste Liptovské Revúce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Liptovské Revúce 84

8,1

Chalupa Liptovské Revúce 84

Ubytovanie (Vily) Chalupa Liptovské Revúce 84. Chalupa Liptovské Revúce 84 sa nachádza v obci Liptovské Revúce. Ubytovanie Chalupa Liptovské Revúce 84 sa nachádza v slovenskom meste Liptovské Revúce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rekreačný dom za Potokom

Rekreačný dom za Potokom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rekreačný dom za Potokom. Situated in Strednia Revúca in the Žilinský kraj region, Rekreačný dom za Potokom has a terrace and garden views. Ubytovanie Rekreačný dom za Potokom sa nachádza v slovenskom meste Liptovské Revúce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Praženica

Chalupa Praženica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Praženica. Situated in Liptovské Revúce, Chalupa Praženica features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 26 km from Martin. Ubytovanie Chalupa Praženica sa nachádza v slovenskom meste Liptovské Revúce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa u Jakuba

Chalupa u Jakuba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa u Jakuba. Chalupa u Jakuba sa nachádza v obci Liptovské Revúce v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Chalupa u Jakuba sa nachádza v slovenskom meste Liptovské Revúce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Liptovské Revúce

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Liptovské Revúce. Mesto Liptovské Revúce je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.