Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovský Hrádok

V slovenskom meste Liptovský Hrádok máme celkom 28 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Liptovský Hrádok

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Liptovský Hrádok

Holiday Home Liptovský Peter

9,8

Holiday Home Liptovský Peter

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Liptovský Peter. Dovolenkový dom Holiday Home Liptovský Peter sa nachádza v Liptovskom Hrádku. Ponúka záhradu, gril, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Holiday Home Liptovský Peter sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Hrádok

9,8

Chata Hrádok

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Hrádok. Chata Hrádok sa nachádza v Liptovskom Hrádku a ponúka gril a terasu. Ubytovanie Chata Hrádok sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát Prima

9,7

Privát Prima

Ubytovanie (Privát) Privát Prima. Ubytovacie zariadenie Privát Prima sa nachádza v meste Liptovský Hrádok 1 km od lyžiarskeho strediska Jánska Dolina a ponúka ubytovanie s vlastným... Ubytovanie Privát Prima sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Anna Liptov

9,7

Privat Anna Liptov

Ubytovanie (Apartmán) Privat Anna Liptov. Privát Anna Liptov sa nachádza v Liptovskom Hrádku, len 2 km od Liptovského hradu. Ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Privat Anna Liptov sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Magic Liptov Apartment

9,6

Magic Liptov Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Magic Liptov Apartment. Magic Liptov Apartment sa nachádza v Liptovskom Hrádku, iba 2,4 km od Liptovského hradu a ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto, bezplatné Wi-Fi pripojenie... Ubytovanie Magic Liptov Apartment sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Liptovia Resort

9,3

Liptovia Resort

Ubytovanie (Rezort) Liptovia Resort. Rezort Liptovia sa nachádza na okraji dedinky Liptovská Porúbka, pri vstupe do Tatranského národného parku. Ubytovanie Liptovia Resort sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Liptov

9,2

Apartment Liptov

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Liptov. Apartmán Liptov sa nachádza v Liptovskom Hrádku, len 20 minút chôdze od hradu Liptovský Hrádok. Ubytovanie Apartment Liptov sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Private house in Liptovsky Hradok

9,1

Private house in Liptovsky Hradok

Ubytovanie (Apartmán) Private house in Liptovsky Hradok. Private house in Liptovsky Hradok sa nachádza v Liptovskom Hrádku a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 2,2 km od Liptovského hradu. Ubytovanie Private house in Liptovsky Hradok sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chateau GrandCastle

9,1

Chateau GrandCastle

Ubytovanie (Hotel) Chateau GrandCastle. Bohatá história hotela Grand Castle a hradu v meste Liptovský Hrádok navodzuje čarovný pocit, že ste pozvaní k príjemnému pobytu v tomto nádhernom a... Ubytovanie Chateau GrandCastle sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion pod SKALOU

9

Penzion pod SKALOU

Ubytovanie (Penzión) Penzion pod SKALOU. Penzión pod SKALOU sa nachádza v Liptovskom Hrádku, 400 metrov od Liptovského hradu. Ubytovanie Penzion pod SKALOU sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Pri Hrade

9

Pri Hrade

Ubytovanie (Apartmán) Pri Hrade. Apartmán Pri Hrade sa nachádza v Liptovskom Hrádku. Ubytovanie so záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom je vzdialené 300 metrov od Liptovského hradu. Ubytovanie Pri Hrade sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie PAGI

9

Ubytovanie PAGI

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovanie PAGI. Ubytovanie PAGI sa nachádza v Liptovskom Hrádku, len 1,2 km od Liptovského hradu. Ponúka záhradu a terasu. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ubytovanie PAGI sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Kapado

8,9

Apartmány Kapado

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Kapado. Ubytovacie zariadenie Apartmány Kapado ponúka apartmány vybavené bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a TV s plochou obrazovkou v centre Liptovského... Ubytovanie Apartmány Kapado sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Private house in Lipt. Hradok 2

8,9

Private house in Lipt. Hradok 2

Ubytovanie (Apartmán) Private house in Lipt. Hradok 2. Ubytovacie zariadenie Private house in Lipt sa nachádza v Liptovskom Hrádku, len 2,2 km od Liptovského hradu. Ponúka gril, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Private house in Lipt. Hradok 2 sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment by the Castle

8,8

Apartment by the Castle

Ubytovanie (Apartmán) Apartment by the Castle. Apartmán pri hrade sa nachádza vo vzdialenosti len 30 minút jazdy od lyžiarskych stredísk Jasná a Štrbské Pleso. Ubytovanie Apartment by the Castle sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

F - Team Hotel

8,8

F - Team Hotel

Ubytovanie (Hotel) F - Team Hotel. Hotel F - Team sa nachádza na brehu rieky Belá v Liptovskom Hrádku, na úpätí Nízkych Tatrier, a ponúka moderné izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie F - Team Hotel sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Renata

8,8

Chata Renata

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Renata. Chata Renata ponúka ubytovanie s bezplatným parkovaním v Podbanskom, v Prešovskom kraji. Ubytovanie Chata Renata sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion pod Krivanom

8,7

Penzion pod Krivanom

Ubytovanie (Penzión) Penzion pod Krivanom. Penzión pod Kriváňom sa nachádza v malebnej dedinke Dovalovo v Liptovskej kotline a naskytá sa z neho výhľad na Tatranský národný park. Ubytovanie Penzion pod Krivanom sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Relax

8,5

Penzión Relax

Ubytovanie (Penzión) Penzión Relax. Penzión Relax sa nachádza pri vstupe do Jánskej doliny, v obci Podtureň, 3 minúty jazdy autom od Liptovského Hrádku. Ubytovanie Penzión Relax sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Libuša

8,5

Privat Libuša

Ubytovanie (Privát) Privat Libuša. Ubytovacie zariadenie Privát Libuša sa nachádza v obci Liptovský Hrádok, 2 km od Liptovského hradu. Ubytovanie Privat Libuša sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hýbadlo

8,2

Hýbadlo

Ubytovanie (Motel) Hýbadlo. Ubytovacie zariadenie Hýbadlo sa nachádza v Liptovskom Hrádku a ponúka ubytovanie s vlastným balkónom. K dispozícii je tu bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Hýbadlo sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Borova Sihot

7,7

Hotel Borova Sihot

Ubytovanie (Rezort) Hotel Borova Sihot. Hotel Borová Sihoť leží na úpätí Nízkych Tatier, 1 km od Liptovského Hrádku. Tento hotel má terasu a veľkú záhradu s 2 detskými ihriskami. Ubytovanie Hotel Borova Sihot sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Laurinka

Chata Laurinka

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Laurinka. Chata Laurinka sa nachádza 300 metrov od Liptovského Hrádku a ponúka spoločenskú miestnosť, spoločnú kuchyňu a záhradu. Ubytovanie Chata Laurinka sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán pri Belej

Apartmán pri Belej

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán pri Belej. Apartmán pri Belej in Liptovský Hrádok offers accommodation with free WiFi, less than 1 km from Liptov Castle. Ubytovanie Apartmán pri Belej sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Domček v záhrade

Domček v záhrade

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček v záhrade. Ubytovanie Domček v záhrade sa nachádza v Liptovskom Hrádku. Hrad Liptov je vzdialený 1.4 km a k dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Domček v záhrade sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartments in Liptovsky Hradok

Apartments in Liptovsky Hradok

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Liptovsky Hradok. Apartments in Liptovsky Hradok provides accommodation with a kitchen, located in Liptovský Hrádok. Free WiFi is featured. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartments in Liptovsky Hradok sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán č.1 Haliganda***

Apartmán č.1 Haliganda***

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán č.1 Haliganda***. Ubytovacie zariadenie Apartmán č.1 Haliganda*** sa nachádza v Liptovskom Hrádku, 1,7 km od Liptovského hradu. Ponúka ubytovanie s výhľadom na rieku. Ubytovanie Apartmán č.1 Haliganda*** sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán č. 2 Haliganda***

Apartmán č. 2 Haliganda***

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán č. 2 Haliganda***. Apartmán č. 2 Haliganda*** ponúka ubytovanie v Liptovskom Hrádku s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartmán č. 2 Haliganda*** sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Hrádok, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Liptovský Hrádok

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 28 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Liptovský Hrádok. Mesto Liptovský Hrádok je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.