Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovský Michal

V slovenskom meste Liptovský Michal máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Liptovský Michal

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Liptovský Michal

Privat Monika

9,3

Privat Monika

Ubytovanie (Privát) Privat Monika. Privat Monika sa nachádza v obci Liptovský Michal a ponúka záhradu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, službu nonstop recepcie a spoločenskú... Ubytovanie Privat Monika sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Michal, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Anna

9,1

Apartmány Anna

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmány Anna. Apartmány Anna sa nachádzajú v obci Liptovský Michal, 23 km od obce Liptovský Ján. Ponúkajú sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Anna sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Michal, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie Patrícia

8,6

Ubytovanie Patrícia

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie Patrícia. Ubytovanie Patrícia sa nachádza v Liptovskom Michale v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Ubytovanie Patrícia sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Michal, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Liptovský Michal

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Liptovský Michal. Mesto Liptovský Michal je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.