Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovský Mikuláš – Demänová

V slovenskom meste Liptovský Mikuláš – Demänová máme celkom 9 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Liptovský Mikuláš – Demänová

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Liptovský Mikuláš – Demänová

Liptov Lodge

9,8

Liptov Lodge

Ubytovanie (Chata v prírode) Liptov Lodge. Ubytovacie zariadenie Liptov Lodge sa nachádza v Liptovskom Mikuláši - Demänovej. Ponúka výhľad na hory a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Liptov Lodge sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Mikuláš – Demänová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán 133

9,7

Apartmán 133

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán 133. Apartmán 133 sa nachádza v Liptovskom Mikuláši - Demänová a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Ubytovanie Apartmán 133 sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Mikuláš – Demänová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Dom Michaela

9,5

Dom Michaela

Ubytovanie (Apartmány) Dom Michaela. Dom Michaela sa nachádzajú v Liptovskom Mikuláši, v mestskej časti Demänová, odkiaľ sú ľahko dostupné rôzne aktivity, ktorým sa možno venovať v tomto... Ubytovanie Dom Michaela sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Mikuláš – Demänová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Demänova 238

9,5

Demänova 238

Ubytovanie (Apartmány) Demänova 238. Ubytovacie zariadenie Demänová 238 ponúka apartmány s vlastným stravovaním v obci Demänová, 10 minút jazdy autom od zjazdoviek a aquaparku Tatralandia. Ubytovanie Demänova 238 sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Mikuláš – Demänová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Nemo

9,3

Privat Nemo

Ubytovanie (Privát) Privat Nemo. Ubytovacie zariadenie Privat Nemo sa nachádza v Liptovskom Mikuláši - Demänovej v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným... Ubytovanie Privat Nemo sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Mikuláš – Demänová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Propaganda Chalet

9,3

Propaganda Chalet

Ubytovanie (Chata v prírode) Propaganda Chalet. Ubytovanie Propaganda Chalet sa nachádza v Liptovskom Mikuláši - Demänovej, 6 km od lyžiarskeho strediska Jasná a 5 km od Liptovského Mikuláša a aquaparku... Ubytovanie Propaganda Chalet sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Mikuláš – Demänová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

DUBO Holiday home

9,3

DUBO Holiday home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) DUBO Holiday home. Chata Chopok sa nachádza v priestoroch penziónu Dubo, uprostred Národného parku Nízke Tatry, v obci Demänová, ktorá je vzdialená 3 km od mesta Liptovský... Ubytovanie DUBO Holiday home sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Mikuláš – Demänová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Demänová Rezort

9,2

Demänová Rezort

Ubytovanie (Rezort) Demänová Rezort. Demänová Rezort sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, 8 km od Aquaparku Tatralandia a 9 km od Liptovskej Mary. Ubytovanie Demänová Rezort sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Mikuláš – Demänová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Panoráma Jasná

9,1

Panoráma Jasná

Ubytovanie (Apartmány) Panoráma Jasná. Apartmán Panoráma Jasná sa nachádza v Demänovej, 4 km od svahu v Pavčinej Lehote - Ski Žiarce. Ubytovanie Panoráma Jasná sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Mikuláš – Demänová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Totina

8,8

Villa Totina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Totina. Villa Totina sa nachádza v Liptovskom Mikuláši – Demänovej a ponúka vám spoločenskú miestnosť, bezplatné Wi-Fi, recepciu s nepretržitou prevádzkou a... Ubytovanie Villa Totina sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Mikuláš – Demänová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion Veverica

8,6

Penzion Veverica

Ubytovanie (Penzión) Penzion Veverica. Z tohto rodinnou prevádzkovaného penziónu Veverica sa naskytá výhľad na Nízke Tatry. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a izby so satelitnou TV. Ubytovanie Penzion Veverica sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Mikuláš – Demänová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Relax Jasna

8,4

Relax Jasna

Ubytovanie (Privát) Relax Jasna. Penzión Relax Jasná sa nachádza v malebnej Demänovskej doline, iba 30 metrov od autobusovej zastávky, z ktorej premávajú bezplatné spoje do lyžiarskeho... Ubytovanie Relax Jasna sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Mikuláš – Demänová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Apt. Mládeže

Apartment Apt. Mládeže

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Apt. Mládeže. Apartmán Apt. Mládeže sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš, 7 km od aquaparku Tatralandia. Ponúka ubytovanie s balkónom a záhradou. Ubytovanie Apartment Apt. Mládeže sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Mikuláš – Demänová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalet Otupné

Chalet Otupné

Ubytovanie (Apartmán) Chalet Otupné. Featuring a spa bath, Chalet Otupné is situated in Liptovský Mikuláš – Demänová. Ubytovanie Chalet Otupné sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Mikuláš – Demänová, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Liptovský Mikuláš – Demänová

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Liptovský Mikuláš – Demänová. Mesto Liptovský Mikuláš – Demänová je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.