Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Liptovský Ondrej

V slovenskom meste Liptovský Ondrej máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Liptovský Ondrej

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Liptovský Ondrej

Apartmán v Rajskej Záhrade

9,8

Apartmán v Rajskej Záhrade

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v Rajskej Záhrade. Apartmán v Rajskej záhrade sa nachádza v obci Liptovský Ondrej, 25 km od lyžiarskeho strediska Jasná a 16 km od aquaparku Tatralandia. Ubytovanie Apartmán v Rajskej Záhrade sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ondrej, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata LeSi

Chata LeSi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata LeSi. Chata LeSi is situated in Liptovský Ondrej and offers a shared lounge and a terrace. This holiday home features free private parking and a shared kitchen. Ubytovanie Chata LeSi sa nachádza v slovenskom meste Liptovský Ondrej, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Liptovský Ondrej

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Liptovský Ondrej. Mesto Liptovský Ondrej je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.