Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lopej

V slovenskom meste Lopej máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Lopej

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Lopej

Apartmany Cierny Balog

9,5

Apartmany Cierny Balog

Ubytovanie (Apartmány) Apartmany Cierny Balog. Apartmány Čierny Balog sa nachádzajú v obci Lopej, 47 km od Banskej Bystrice. Ponúkajú gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmany Cierny Balog sa nachádza v slovenskom meste Lopej, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Anićka

8,8

Chalupa Anićka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa Anićka. Chalupa Anička s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza na okraji obce Lopej, 21 km od Donovál. Pokochať sa môžete výhľadom na hory. Ubytovanie Chalupa Anićka sa nachádza v slovenskom meste Lopej, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

MOTEL ROUTE 66 Lopej

8

MOTEL ROUTE 66 Lopej

Ubytovanie (Motel) MOTEL ROUTE 66 Lopej. MOTEL ROUTE 66 Lopej sa nachádza v obci Lopej. Ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Ubytovanie MOTEL ROUTE 66 Lopej sa nachádza v slovenskom meste Lopej, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Dovolenkový dom Dubak

Dovolenkový dom Dubak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dovolenkový dom Dubak. Dovolenkový dom Dubák sa nachádza v obci Lopej v Banskobystrickom kraji a ponúka záhradu. Ubytovanie Dovolenkový dom Dubak sa nachádza v slovenskom meste Lopej, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Lopej

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Lopej. Mesto Lopej je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.