Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ľubica

V slovenskom meste Ľubica máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Ľubica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Ľubica

Apartment Anna

9,7

Apartment Anna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anna. Tento apartmán s terasou a záhradou sa nachádza v obci Ľubica v okrese Kežmarok. Naskytá sa z neho výhľad na hory. Ubytovanie Apartment Anna sa nachádza v slovenskom meste Ľubica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Leibic

9,2

Penzión Leibic

Ubytovanie (Penzión) Penzión Leibic. Penzión Leibic sa nachádza v obci Ľubica. Ponúka bar, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzión Leibic sa nachádza v slovenskom meste Ľubica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Star - Starinsky

8,9

Star - Starinsky

Ubytovanie (Vidiecky dom) Star - Starinsky. Vidiecky dom Star – Starinsky sa nachádza v obci Ľubica, 17 km od Tatranskej Lomnice. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Star - Starinsky sa nachádza v slovenskom meste Ľubica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Zavacký

8,4

Privat Zavacký

Ubytovanie (Privát) Privat Zavacký. Privat Zavacký sa nachádza v obci Ľubica, 17 km od Tatranskej Lomnice a ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privat Zavacký sa nachádza v slovenskom meste Ľubica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

parada

parada

Ubytovanie (Botel) parada. Parada is set in Ľubica. The air-conditioned accommodation is 34 km from Bukowina Tatrzańska. Free private parking is available at the boat. Ubytovanie parada sa nachádza v slovenskom meste Ľubica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Ľubica

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Ľubica. Mesto Ľubica je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.