Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ľubica

V slovenskom meste Ľubica máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Ľubica

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Ľubica

Apartment Anna

9,7

Apartment Anna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anna. Tento apartmán s terasou a záhradou sa nachádza v obci Ľubica v okrese Kežmarok. Naskytá sa z neho výhľad na hory. Ubytovanie Apartment Anna sa nachádza v slovenskom meste Ľubica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Leibic

9,2

Penzión Leibic

Ubytovanie (Penzión) Penzión Leibic. Penzión Leibic sa nachádza v obci Ľubica. Ponúka bar, záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzión Leibic sa nachádza v slovenskom meste Ľubica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Star - Starinsky

8,9

Star - Starinsky

Ubytovanie (Vidiecky dom) Star - Starinsky. Vidiecky dom Star – Starinsky sa nachádza v obci Ľubica, 17 km od Tatranskej Lomnice. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Star - Starinsky sa nachádza v slovenskom meste Ľubica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privat Zavacký

8,4

Privat Zavacký

Ubytovanie (Privát) Privat Zavacký. Privat Zavacký sa nachádza v obci Ľubica, 17 km od Tatranskej Lomnice a ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privat Zavacký sa nachádza v slovenskom meste Ľubica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

parada

parada

Ubytovanie (Botel) parada. Parada is set in Ľubica. The air-conditioned accommodation is 34 km from Bukowina Tatrzańska. Free private parking is available at the boat. Ubytovanie parada sa nachádza v slovenskom meste Ľubica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Zachar

Villa Zachar

Ubytovanie (Penzión) Villa Zachar. Villa Zachar features rooms in Ľubica. Free WiFi is at guests' disposal. Guest rooms in the guest house are fitted with a kettle. Ubytovanie Villa Zachar sa nachádza v slovenskom meste Ľubica, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Ľubica

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Ľubica. Mesto Ľubica je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.