Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lučenec

V slovenskom meste Lučenec máme celkom 13 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Lučenec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Lučenec

Apartments Bea

9,5

Apartments Bea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bea. Apartmány Bea s výhľadom na záhradu sa nachádzajú v Lučenci, 50 km od maďarskej obce Mátraszentimre a 48 km od Zvolena. Ubytovanie Apartments Bea sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Mojžitov dvor

8,9

Apartmány Mojžitov dvor

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Mojžitov dvor. Apartmány Mojžitov dvor sa nachádzajú v Lučenci. Na mieste môžete využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmány Mojžitov dvor sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Slovan

8,5

Hotel Slovan

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slovan. Hotel Slovan sa nachádza v centre Lučenca a ponúka vlastnú reštauráciu s terasou a štýlovým barom vo vstupnej hale, ako aj nočný klub. Ubytovanie Hotel Slovan sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Kállai Vináreň a Penzion

8,5

Kállai Vináreň a Penzion

Ubytovanie (Penzión) Kállai Vináreň a Penzion. Ubytovacie zariadenie Kállai Vináreň a Penzión sa nachádza vo Fiľakove v Banskobystrickom kraji. Ponúka gril, slnečnú terasu a reštauráciu priamo na... Ubytovanie Kállai Vináreň a Penzion sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Rocket Club

8,3

Penzión Rocket Club

Ubytovanie (Penzión) Penzión Rocket Club. Penzión Rocket Club sa nachádza v Lučenci a ponúka bar, spoločenskú miestnosť, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Rocket Club sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Clavis

8,2

Hotel Clavis

Ubytovanie (Hotel) Hotel Clavis. Hotel Clavis sa nachádza v meste Lučenec, 50 km od Zvolena a 150 km od Budapešti. Ubytovanie Hotel Clavis sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzion4you-Lucenec

8,2

Penzion4you-Lucenec

Ubytovanie (Penzión) Penzion4you-Lucenec. Penzión 4you-Lučenec sa nachádza v pokojnej časti Lučenca, 5 km od termálnych kúpeľov Novolandia. Ubytovanie Penzion4you-Lucenec sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Pelikán

7,9

Hotel Pelikán

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pelikán. Hotel Pelikán sa nachádza v Lučenci a ponúka bar. Medzi zariadenia tohto hotela patrí reštaurácia, recepcia s nepretržitou prevádzkou, spoločenská... Ubytovanie Hotel Pelikán sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Miraj Resort

7,7

Miraj Resort

Ubytovanie (Hotel) Miraj Resort. Rezort Miraj sa nachádza v Lučenci, 49 km od Zvolena. Ponúka ubytovanie s wellness centrom a vírivkou a nájdete tu aj bar. Ubytovanie Miraj Resort sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rooms & Apartments Novohrad

7,6

Rooms & Apartments Novohrad

Ubytovanie (Penzión) Rooms & Apartments Novohrad. Penzión Rooms & Apartments Novohrad sa nachádza v Lučenci a ponúka ubytovacie jednotky so súkromnými balkónmi. Ubytovanie Rooms & Apartments Novohrad sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Reduta

Apartmány Reduta

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Reduta. Apartmány Reduta sa nachádzajú v Lučenci. V tomto apartmáne môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 kúpeľňu. Súčasťou apartmánu je terasa. Ubytovanie Apartmány Reduta sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartman Reduta

Apartman Reduta

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Reduta. Apartmán Reduta s terasou sa nachádza v Lučenci. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Reduta sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Luxury Apartment Lučenec

Luxury Apartment Lučenec

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Apartment Lučenec. Situated in Lučenec in the Banskobystrický kraj region, Luxury Apartment Lučenec features a balcony. Ubytovanie Luxury Apartment Lučenec sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Lučenec

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Lučenec. Mesto Lučenec je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.