Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lučenec

V slovenskom meste Lučenec máme celkom 13 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Lučenec

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Lučenec

Apartments Bea

9,5

Apartments Bea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bea. Apartmány Bea s výhľadom na záhradu sa nachádzajú v Lučenci, 50 km od maďarskej obce Mátraszentimre a 48 km od Zvolena. Ubytovanie Apartments Bea sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CORNER HOUSE

9,2

CORNER HOUSE

Ubytovanie (Apartmány) CORNER HOUSE. Ubytovacie zariadenie CORNER HOUSE sa nachádza v Lučenci v Banskobystrickom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným... Ubytovanie CORNER HOUSE sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Mojžitov dvor

8,9

Apartmány Mojžitov dvor

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Mojžitov dvor. Apartmány Mojžitov dvor sa nachádzajú v Lučenci. Na mieste môžete využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmány Mojžitov dvor sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Slovan

8,5

Hotel Slovan

Ubytovanie (Hotel) Hotel Slovan. Hotel Slovan sa nachádza v centre Lučenca a ponúka vlastnú reštauráciu s terasou a štýlovým barom vo vstupnej hale, ako aj nočný klub. Ubytovanie Hotel Slovan sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kállai Vináreň a Penzion

8,5

Kállai Vináreň a Penzion

Ubytovanie (Penzión) Kállai Vináreň a Penzion. Ubytovacie zariadenie Kállai Vináreň a Penzión sa nachádza vo Fiľakove v Banskobystrickom kraji. Ponúka gril, slnečnú terasu a reštauráciu priamo na... Ubytovanie Kállai Vináreň a Penzion sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión Rocket Club

8,3

Penzión Rocket Club

Ubytovanie (Penzión) Penzión Rocket Club. Penzión Rocket Club sa nachádza v Lučenci a ponúka bar, spoločenskú miestnosť, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzión Rocket Club sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Clavis

8,2

Hotel Clavis

Ubytovanie (Hotel) Hotel Clavis. Hotel Clavis sa nachádza v meste Lučenec, 50 km od Zvolena a 150 km od Budapešti. Ubytovanie Hotel Clavis sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzion4you-Lucenec

8,2

Penzion4you-Lucenec

Ubytovanie (Penzión) Penzion4you-Lucenec. Penzión 4you-Lučenec sa nachádza v pokojnej časti Lučenca, 5 km od termálnych kúpeľov Novolandia. Ubytovanie Penzion4you-Lucenec sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Pelikán

7,9

Hotel Pelikán

Ubytovanie (Hotel) Hotel Pelikán. Hotel Pelikán sa nachádza v Lučenci a ponúka bar. Medzi zariadenia tohto hotela patrí reštaurácia, recepcia s nepretržitou prevádzkou, spoločenská... Ubytovanie Hotel Pelikán sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Miraj Resort

7,7

Miraj Resort

Ubytovanie (Hotel) Miraj Resort. Rezort Miraj sa nachádza v Lučenci, 49 km od Zvolena. Ponúka ubytovanie s wellness centrom a vírivkou a nájdete tu aj bar. Ubytovanie Miraj Resort sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms & Apartments Novohrad

7,6

Rooms & Apartments Novohrad

Ubytovanie (Penzión) Rooms & Apartments Novohrad. Penzión Rooms & Apartments Novohrad sa nachádza v Lučenci a ponúka ubytovacie jednotky so súkromnými balkónmi. Ubytovanie Rooms & Apartments Novohrad sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Reduta

Apartman Reduta

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Reduta. Apartmán Reduta s terasou sa nachádza v Lučenci. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Reduta sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Reduta

Apartmány Reduta

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Reduta. Apartmány Reduta sa nachádzajú v Lučenci. V tomto apartmáne môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Apartmán má 1 kúpeľňu. Súčasťou apartmánu je terasa. Ubytovanie Apartmány Reduta sa nachádza v slovenskom meste Lučenec, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Lučenec

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Lučenec. Mesto Lučenec je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.