Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lučivná

V slovenskom meste Lučivná máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Lučivná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Lučivná

RELAX - Lopušná Dolina

9,1

RELAX - Lopušná Dolina

Ubytovanie (Horská chata) RELAX - Lopušná Dolina. Chata Lopušná sa nachádza uprostred lyžiarskeho strediska Lopušná dolina, len 100 metrov od najbližších vlekov. Ubytovanie RELAX - Lopušná Dolina sa nachádza v slovenskom meste Lučivná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Lučivná

8,7

Hotel Lučivná

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lučivná. Hotel Lučivná sa nachádza v obci Lučivná, 10 minút jazdy od centra Popradu. Ubytovanie Hotel Lučivná sa nachádza v slovenskom meste Lučivná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chatový rezort Lopušná dolina

8,6

Chatový rezort Lopušná dolina

Ubytovanie (Horské chaty) Chatový rezort Lopušná dolina. Chatový rezort Lopušná dolina sa nachádza v obci Svit, 14 km od Popradu. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chatový rezort Lopušná dolina sa nachádza v slovenskom meste Lučivná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kastiel Lucivna

8,4

Kastiel Lucivna

Ubytovanie (Hotel) Kastiel Lucivna. Ubytovacie zariadenie Kaštieľ Lučivná je zrekonštruovaný kaštieľ, ktorý sa nachádza v jedinečnej prírodnej lokalite a má priestranné izby. Ubytovanie Kastiel Lucivna sa nachádza v slovenskom meste Lučivná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Končistá

7,6

Hotel Končistá

Ubytovanie (Hotel) Hotel Končistá. Hotel Končistá sa nachádza v Lučivnej, uprostred národného parku Vysoké Tatry, 1,6 km od diaľnice E50 a 9 km od letiska Poprad – Tatry. Ubytovanie Hotel Končistá sa nachádza v slovenskom meste Lučivná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ski Hike Chalet High Tatras

Ski Hike Chalet High Tatras

Ubytovanie (Horská chata) Ski Hike Chalet High Tatras. Ski Hike Chalet High Tatras is set in Lučivná and offers a restaurant and a garden. The chalet features garden views and is 33 km from Bukowina Tatrzańska. Ubytovanie Ski Hike Chalet High Tatras sa nachádza v slovenskom meste Lučivná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 208 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rezortík Lučivná 300m od vleku, Vysoké Tatry

Rezortík Lučivná 300m od vleku, Vysoké Tatry

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rezortík Lučivná 300m od vleku, Vysoké Tatry. Ubytovacie zariadenie Rezortík Lučivná sa nachádza v obci Lučivná vo Vysokých Tatrách, 300 m od lyžiarskeho vleku. Hosťom ponúka vírivku. Ubytovanie Rezortík Lučivná 300m od vleku, Vysoké Tatry sa nachádza v slovenskom meste Lučivná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Lučivná

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Lučivná. Mesto Lučivná je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.