Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lučivná

V slovenskom meste Lučivná máme celkom 4 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Lučivná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Lučivná

Chaty Snowflakes v Snowpark Lučivná

9,9

Chaty Snowflakes v Snowpark Lučivná

Ubytovanie (Horské chaty) Chaty Snowflakes v Snowpark Lučivná. Ubytovanie Chaty Snowflakes v Snowpark Lučivná sa nachádza v obci Lučivná 33 km od obce Tatranská Bukovina. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chaty Snowflakes v Snowpark Lučivná sa nachádza v slovenskom meste Lučivná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rodinný dom v Lučivnej pod Vysokými Tatrami

9,3

Rodinný dom v Lučivnej pod Vysokými Tatrami

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rodinný dom v Lučivnej pod Vysokými Tatrami. Rodinný dom v Lučivnej pod Vysokými Tatrami sa nachádza v Lučivnej a ponúka terasu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ubytovanie Rodinný dom v Lučivnej pod Vysokými Tatrami sa nachádza v slovenskom meste Lučivná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

RELAX - Lopušná Dolina

9,1

RELAX - Lopušná Dolina

Ubytovanie (Horská chata) RELAX - Lopušná Dolina. Chata Lopušná sa nachádza uprostred lyžiarskeho strediska Lopušná dolina, len 100 metrov od najbližších vlekov. Ubytovanie RELAX - Lopušná Dolina sa nachádza v slovenskom meste Lučivná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Family Resort Lučivná

9

Family Resort Lučivná

Ubytovanie (Rezort) Family Resort Lučivná. Ubytovacie zariadenie Family Resort Lučivná sa nachádza v Lučivnej a ponúka bar, spoločenskú miestnosť, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Family Resort Lučivná sa nachádza v slovenskom meste Lučivná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Lučivná

8,7

Hotel Lučivná

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lučivná. Hotel Lučivná sa nachádza v obci Lučivná, 10 minút jazdy od centra Popradu. Ubytovanie Hotel Lučivná sa nachádza v slovenskom meste Lučivná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chatový rezort Lopušná dolina

8,6

Chatový rezort Lopušná dolina

Ubytovanie (Horské chaty) Chatový rezort Lopušná dolina. Chatový rezort Lopušná dolina sa nachádza v obci Svit, 14 km od Popradu. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chatový rezort Lopušná dolina sa nachádza v slovenskom meste Lučivná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Kastiel Lucivna

8,4

Kastiel Lucivna

Ubytovanie (Hotel) Kastiel Lucivna. Ubytovacie zariadenie Kaštieľ Lučivná je zrekonštruovaný kaštieľ, ktorý sa nachádza v jedinečnej prírodnej lokalite a má priestranné izby. Ubytovanie Kastiel Lucivna sa nachádza v slovenskom meste Lučivná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Končistá

7,6

Hotel Končistá

Ubytovanie (Hotel) Hotel Končistá. Hotel Končistá sa nachádza v Lučivnej, uprostred národného parku Vysoké Tatry, 1,6 km od diaľnice E50 a 9 km od letiska Poprad – Tatry. Ubytovanie Hotel Končistá sa nachádza v slovenskom meste Lučivná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ski Hike Chalet High Tatras

Ski Hike Chalet High Tatras

Ubytovanie (Horská chata) Ski Hike Chalet High Tatras. Ski Hike Chalet High Tatras is set in Lučivná and offers a restaurant and a garden. The chalet features garden views and is 33 km from Bukowina Tatrzańska. Ubytovanie Ski Hike Chalet High Tatras sa nachádza v slovenskom meste Lučivná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rezortík Lučivná 300m od vleku, Vysoké Tatry

Rezortík Lučivná 300m od vleku, Vysoké Tatry

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rezortík Lučivná 300m od vleku, Vysoké Tatry. Ubytovacie zariadenie Rezortík Lučivná sa nachádza v obci Lučivná vo Vysokých Tatrách, 300 m od lyžiarskeho vleku. Hosťom ponúka vírivku. Ubytovanie Rezortík Lučivná 300m od vleku, Vysoké Tatry sa nachádza v slovenskom meste Lučivná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Olexa Lopusna Dolina pri potoku pod lesom

Chata Olexa Lopusna Dolina pri potoku pod lesom

Ubytovanie (Horská chata) Chata Olexa Lopusna Dolina pri potoku pod lesom. Chata Olexa Lopusna Dolina pri potoku pod lesom is set in Lučivná and offers a restaurant, ski-to-door access and barbecue facilities. Ubytovanie Chata Olexa Lopusna Dolina pri potoku pod lesom sa nachádza v slovenskom meste Lučivná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Lučivná

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Lučivná. Mesto Lučivná je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.