Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Lúčky

V slovenskom meste Lúčky máme celkom 21 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Lúčky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Lúčky

Horvát Family Residence

10

Horvát Family Residence

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Horvát Family Residence. Dovolenkový dom Horvát Family Residence sa nachádza v obci Lúčky. Ubytovaní hostia môžu využívať vaňu s tryskami. Ubytovanie Horvát Family Residence sa nachádza v slovenskom meste Lúčky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment by the Waterfall & two rooms with shared bathroom

9,7

Apartment by the Waterfall & two rooms with shared bathroom

Ubytovanie (Penzión) Apartment by the Waterfall & two rooms with shared bathroom. Ubytovanie Apartment by the Waterfall & two rooms so spoločnou kúpeľňou sa nachádza v Lúčkach a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo... Ubytovanie Apartment by the Waterfall & two rooms with shared bathroom sa nachádza v slovenskom meste Lúčky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Lucky Liptov

9,6

Apartment Lucky Liptov

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lucky Liptov. Ubytovacie zariadenie Apartment Lúčky Liptov sa nachádza v obci Lúčky a ponúka bezplatné bicykle, záhradu a gril. Ubytovanie Apartment Lucky Liptov sa nachádza v slovenskom meste Lúčky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Lúčky

9,5

Penzión Lúčky

Ubytovanie (Penzión) Penzión Lúčky. Penzión Lúčky sa nachádza 1 km od lyžiarskeho vleku Lúčky a 12 km od lyžiarskeho strediska Ski Park Ružomberok. Ubytovanie Penzión Lúčky sa nachádza v slovenskom meste Lúčky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat Lucky Liptov

9,4

Privat Lucky Liptov

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Privat Lucky Liptov. Privat Lucky Liptov sa nachádza v meste Lúčky. Liptovský Ján je situovaný vo vzdialenosti 28 km od ubytovania a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a... Ubytovanie Privat Lucky Liptov sa nachádza v slovenskom meste Lúčky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Igor

9,4

Apartment Igor

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Igor. Ubytovanie Apartment Igor sa nachádza v obci Lúčky, 29 km od Liptovského Jána a ponúka vám terasu, bezplatné Wi-Fi, výhľad na hory a na mesto. Ubytovanie Apartment Igor sa nachádza v slovenskom meste Lúčky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Stodola Sonja

9,4

Stodola Sonja

Ubytovanie (Chata v prírode) Stodola Sonja. Ubytovanie Stodola Sonja poskytuje ubytovacie jednotky s grilom a bezplatným WiFi. Ubytovanie Stodola Sonja sa nachádza v slovenskom meste Lúčky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Liptov

9,3

Apartmán Liptov

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Liptov. Apartmán Liptov sa nachádza v obci Lúčky a ponúka terasu. Ubytovanie leží 29 km od Liptovského Jána. Ubytovanie Apartmán Liptov sa nachádza v slovenskom meste Lúčky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa u Beňov

9,2

Chalupa u Beňov

Ubytovanie (Apartmán) Chalupa u Beňov. Chalupa u Beňov sa nachádza v obci Lúčky a ponúka spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Chalupa u Beňov sa nachádza v slovenskom meste Lúčky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa u Strakov

9,1

Chalupa u Strakov

Ubytovanie (Chata v prírode) Chalupa u Strakov. Chalupa u Strakov sa nachádza v obci Lúčky, 27 km od Liptovského Jána. Ponúka vám spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chalupa u Strakov sa nachádza v slovenskom meste Lúčky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartment Imka

9

Apartment Imka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Imka. Ubytovacie zariadenie Apartment Imka sa nachádza v obci Lúčky v Žilinskom kraji a ponúka balkón a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Imka sa nachádza v slovenskom meste Lúčky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Zuzana

9

Chalupa Zuzana

Ubytovanie (Penzión) Chalupa Zuzana. Chalupa Zuzana sa nachádza v obci Lúčky a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Chalupa Zuzana sa nachádza v slovenskom meste Lúčky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Sonja

9

Chalupa Sonja

Ubytovanie (Penzión) Chalupa Sonja. Táto typická chalupa sa nachádza v kúpeľnej obci Lúčky na úpätí Chočských hôr. Ubytovanie Chalupa Sonja sa nachádza v slovenskom meste Lúčky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat 498

9

Privat 498

Ubytovanie (Penzión) Privat 498. Ubytovacie zariadenie Privat 498 sa nachádza v Lúčkach a ponúka terasu s grilom. V celej budove môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Privat 498 sa nachádza v slovenskom meste Lúčky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmán Choč

8,9

Apartmán Choč

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Choč. Apartmán Choč so záhradou a terasou sa nachádza v obci Lúčky. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto. Ubytovanie Apartmán Choč sa nachádza v slovenskom meste Lúčky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa u Tomáša

8,8

Chalupa u Tomáša

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa u Tomáša. Chalupa u Tomáša sa nachádza v obci Lúčky a ponúka terasu. Priamo na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Chalupa u Tomáša sa nachádza v slovenskom meste Lúčky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privat u Benkov

8,6

Privat u Benkov

Ubytovanie (Privát) Privat u Benkov. Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza v kúpeľnej obci Lúčky a ponúka ubytovanie so súkromným vchodom a bezplatným parkovaním. Ubytovanie Privat u Benkov sa nachádza v slovenskom meste Lúčky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa pri vodopade

8,5

Chalupa pri vodopade

Ubytovanie (Vidiecky dom) Chalupa pri vodopade. Chalupa pri vodopáde sa nachádza v obci Lúčky 50 metrov od 10-metrového vodopádu s jazierkom na plávanie. Ubytovanie Chalupa pri vodopade sa nachádza v slovenskom meste Lúčky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Style Apartment Lúčky

Style Apartment Lúčky

Ubytovanie (Apartmán) Style Apartment Lúčky. Style Apartment Lúčky is located in Lúčky. Free WiFi is available. Zakopane is 44 km from the apartment. Ubytovanie Style Apartment Lúčky sa nachádza v slovenskom meste Lúčky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Privát Ján

Privát Ján

Ubytovanie (Apartmán) Privát Ján. Privát Ján s výhľadom na hory sa nachádza v obci Lúčky a ponúka gril, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Privát Ján sa nachádza v slovenskom meste Lúčky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

VILLA LÚČKY

VILLA LÚČKY

Ubytovanie (Penzión) VILLA LÚČKY. VILLA LÚČKY so záhradou sa nachádza v obci Lúčky. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Vo všetkých izbách je k dispozícii šatníková skriňa. Ubytovanie VILLA LÚČKY sa nachádza v slovenskom meste Lúčky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Lúčky

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 21 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Lúčky. Mesto Lúčky je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.