Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Malá Franková

V slovenskom meste Malá Franková máme celkom 3 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Malá Franková

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Malá Franková

Ubytovanie Frankovky

10

Ubytovanie Frankovky

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Frankovky. Ubytovanie Frankovky sa nachádza v obci Malá Franková a ponúka záhradu a gril. V ubytovacom zariadení je k dispozícii spoločná kuchyňa a spoločný lounge. Ubytovanie Ubytovanie Frankovky sa nachádza v slovenskom meste Malá Franková, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Goralka

9,8

Chata Goralka

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Goralka. Ubytovanie Chata Goralka sa nachádza v obci Malá Franková a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a gril. Ubytovanie Chata Goralka sa nachádza v slovenskom meste Malá Franková, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Granddrevenica

Granddrevenica

Ubytovanie (Horská chata) Granddrevenica. Ubytovacie zariadenie Granddrevenica s výhľadom na rieku sa nachádza v Malej Frankovej v Prešovskom kraji a ponúka balkón. Ubytovanie Granddrevenica sa nachádza v slovenskom meste Malá Franková, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Malá Franková

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Malá Franková. Mesto Malá Franková je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.