Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Malacky

V slovenskom meste Malacky máme celkom 8 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Malacky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Malacky

Apartmán Gabika na Záhorí

9,4

Apartmán Gabika na Záhorí

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Gabika na Záhorí. Apartmán Gabika na Záhorí so záhradou a terasou sa nachádza v Malackách. Hostia majú k dispozícii spoločný salónik. Ubytovanie Apartmán Gabika na Záhorí sa nachádza v slovenskom meste Malacky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fine Restaurant & Apartments

9,3

Fine Restaurant & Apartments

Ubytovanie (Penzión) Fine Restaurant & Apartments. Ubytovacie zariadenie Fine Restaurant & Apartments sa nachádza v meste Malacky, približne 3 km od golfového areálu White Eurovalley Golf Park. Ubytovanie Fine Restaurant & Apartments sa nachádza v slovenskom meste Malacky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Jakubov

8,9

Villa Jakubov

Ubytovanie (Apartmány) Villa Jakubov. Vila Jakubov je vzdialená 9 km od Malaciek a 13 km od golfového ihriska White Eurovalley. Ubytovanie Villa Jakubov sa nachádza v slovenskom meste Malacky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wellness hotel Spark

8,4

Wellness hotel Spark

Ubytovanie (Hotel) Wellness hotel Spark. Hotel Wellness Spark je situovaný na tichom mieste, 2 km od Malaciek a je obklopený borovicovým lesom. Ubytovanie Wellness hotel Spark sa nachádza v slovenskom meste Malacky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel TATRA

7,9

Hotel TATRA

Ubytovanie (Hotel) Hotel TATRA. Hotel TATRA sa nachádza v Malackách a ponúka štvorhviezdičkové ubytovanie s terasou. Ubytovanie Hotel TATRA sa nachádza v slovenskom meste Malacky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Motel M

7,7

Motel M

Ubytovanie (Motel) Motel M. Motel M sa nachádza v Malackách a jeho súčasťou je reštaurácia, ktorá ponúka špeciality na grile, malá ZOO, rybníček a detské ihrisko. Ubytovanie Motel M sa nachádza v slovenskom meste Malacky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Atrium

7,6

Hotel Atrium

Ubytovanie (Hotel) Hotel Atrium. Hotel Atrium s elegantným interiérom sídli v centre Malaciek, len 3 km od diaľnice E65 a 30 minút jazdy autom z Bratislavy. Ubytovanie Hotel Atrium sa nachádza v slovenskom meste Malacky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TaM Autohof Malacky

6,7

TaM Autohof Malacky

Ubytovanie (Motel) TaM Autohof Malacky. Ubytovacie zariadenie TaM Autohof Malacky ponúka klimatizované izby v Malackách. K dispozícii je aj služba nonstop recepcie a reštaurácia. Ubytovanie TaM Autohof Malacky sa nachádza v slovenskom meste Malacky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cyklo ubytovanie Pri jazere na Záhorí

Cyklo ubytovanie Pri jazere na Záhorí

Ubytovanie (Apartmán) Cyklo ubytovanie Pri jazere na Záhorí. Boasting accommodation with a terrace, Cyklo ubytovanie Pri jazere na Záhorí is situated in Malacky. This apartment provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Cyklo ubytovanie Pri jazere na Záhorí sa nachádza v slovenskom meste Malacky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Malacky

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Malacky. Mesto Malacky je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.