Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Malacky

V slovenskom meste Malacky máme celkom 8 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Malacky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Malacky

Apartmán Gabika na Záhorí

9,4

Apartmán Gabika na Záhorí

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Gabika na Záhorí. Apartmán Gabika na Záhorí so záhradou a terasou sa nachádza v Malackách. Hostia majú k dispozícii spoločný salónik. Ubytovanie Apartmán Gabika na Záhorí sa nachádza v slovenskom meste Malacky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Fine Restaurant & Apartments

9,3

Fine Restaurant & Apartments

Ubytovanie (Penzión) Fine Restaurant & Apartments. Ubytovacie zariadenie Fine Restaurant & Apartments sa nachádza v meste Malacky, približne 3 km od golfového areálu White Eurovalley Golf Park. Ubytovanie Fine Restaurant & Apartments sa nachádza v slovenskom meste Malacky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Villa Jakubov

8,9

Villa Jakubov

Ubytovanie (Apartmány) Villa Jakubov. Vila Jakubov je vzdialená 9 km od Malaciek a 13 km od golfového ihriska White Eurovalley. Ubytovanie Villa Jakubov sa nachádza v slovenskom meste Malacky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Wellness hotel Spark

8,4

Wellness hotel Spark

Ubytovanie (Hotel) Wellness hotel Spark. Hotel Wellness Spark je situovaný na tichom mieste, 2 km od Malaciek a je obklopený borovicovým lesom. Ubytovanie Wellness hotel Spark sa nachádza v slovenskom meste Malacky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel TATRA

7,9

Hotel TATRA

Ubytovanie (Hotel) Hotel TATRA. Hotel TATRA sa nachádza v Malackách a ponúka štvorhviezdičkové ubytovanie s terasou. Ubytovanie Hotel TATRA sa nachádza v slovenskom meste Malacky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Motel M

7,7

Motel M

Ubytovanie (Motel) Motel M. Motel M sa nachádza v Malackách a jeho súčasťou je reštaurácia, ktorá ponúka špeciality na grile, malá ZOO, rybníček a detské ihrisko. Ubytovanie Motel M sa nachádza v slovenskom meste Malacky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hotel Atrium

7,6

Hotel Atrium

Ubytovanie (Hotel) Hotel Atrium. Hotel Atrium s elegantným interiérom sídli v centre Malaciek, len 3 km od diaľnice E65 a 30 minút jazdy autom z Bratislavy. Ubytovanie Hotel Atrium sa nachádza v slovenskom meste Malacky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

TaM Autohof Malacky

6,7

TaM Autohof Malacky

Ubytovanie (Motel) TaM Autohof Malacky. Ubytovacie zariadenie TaM Autohof Malacky ponúka klimatizované izby v Malackách. K dispozícii je aj služba nonstop recepcie a reštaurácia. Ubytovanie TaM Autohof Malacky sa nachádza v slovenskom meste Malacky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Cyklo ubytovanie Pri jazere na Záhorí

Cyklo ubytovanie Pri jazere na Záhorí

Ubytovanie (Apartmán) Cyklo ubytovanie Pri jazere na Záhorí. Boasting accommodation with a terrace, Cyklo ubytovanie Pri jazere na Záhorí is situated in Malacky. This apartment provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Cyklo ubytovanie Pri jazere na Záhorí sa nachádza v slovenskom meste Malacky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Malacky

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Malacky. Mesto Malacky je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.