Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Malužiná

V slovenskom meste Malužiná máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Malužiná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Malužiná

Penzión Malužiná

8,9

Penzión Malužiná

Ubytovanie (Apartmány) Penzión Malužiná. Penzión Malužiná sa nachádza v obci Malužiná a ponúka terasu. K dispozícii je gril a oddýchnuť si môžete v záhrade alebo v spoločenskej miestnosti. Ubytovanie Penzión Malužiná sa nachádza v slovenskom meste Malužiná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión RADOVICA

7,5

Penzión RADOVICA

Ubytovanie (Penzión) Penzión RADOVICA. Penzión RADOVICA sa nachádza v obci Malužiná. Ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť, záhradu, gril, rodinné izby, výhľad na hory, terasu a... Ubytovanie Penzión RADOVICA sa nachádza v slovenskom meste Malužiná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Holiday Home Low Tatras Maluzina

Holiday Home Low Tatras Maluzina

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Home Low Tatras Maluzina. Situated in Malužiná, Holiday Home Low Tatras Maluzina offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytovanie Holiday Home Low Tatras Maluzina sa nachádza v slovenskom meste Malužiná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Historicka chalupa Malužiná

Historicka chalupa Malužiná

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Historicka chalupa Malužiná. Historicka chalupa Malužiná is situated in Malužiná and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Historicka chalupa Malužiná sa nachádza v slovenskom meste Malužiná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

chata Barborka

chata Barborka

Ubytovanie (Vila) chata Barborka. Chata Barborka sa nachádza v obci Malužiná. Liptovský Mikuláš je vzdialený 27 km od chaty a Štrbské Pleso 46 km od chaty. Ubytovanie chata Barborka sa nachádza v slovenskom meste Malužiná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Malužiná

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Malužiná. Mesto Malužiná je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.