Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Malužiná

V slovenskom meste Malužiná máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Malužiná

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Malužiná

Penzión Malužiná

8,9

Penzión Malužiná

Ubytovanie (Apartmány) Penzión Malužiná. Penzión Malužiná sa nachádza v obci Malužiná a ponúka terasu. K dispozícii je gril a oddýchnuť si môžete v záhrade alebo v spoločenskej miestnosti. Ubytovanie Penzión Malužiná sa nachádza v slovenskom meste Malužiná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penzión RADOVICA

7,5

Penzión RADOVICA

Ubytovanie (Penzión) Penzión RADOVICA. Penzión RADOVICA sa nachádza v obci Malužiná. Ponúka reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť, záhradu, gril, rodinné izby, výhľad na hory, terasu a... Ubytovanie Penzión RADOVICA sa nachádza v slovenskom meste Malužiná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Low Tatras Maluzina

Holiday Home Low Tatras Maluzina

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Home Low Tatras Maluzina. Situated in Malužiná, Holiday Home Low Tatras Maluzina offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytovanie Holiday Home Low Tatras Maluzina sa nachádza v slovenskom meste Malužiná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

chata Barborka

chata Barborka

Ubytovanie (Vila) chata Barborka. Chata Barborka sa nachádza v obci Malužiná. Liptovský Mikuláš je vzdialený 27 km od chaty a Štrbské Pleso 46 km od chaty. Ubytovanie chata Barborka sa nachádza v slovenskom meste Malužiná, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 417 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Malužiná

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Malužiná. Mesto Malužiná je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.