Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Martinské Hole

V slovenskom meste Martinské Hole máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Martinské Hole

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Martinské Hole

Chata Panorama

8,8

Chata Panorama

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Panorama. Chata Panorama sa nachádza v Martinských holiach. Ponúka výhľad na hory a priamy prístup k vchodu na lyžiach. Ubytovanie Chata Panorama sa nachádza v slovenskom meste Martinské Hole, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Nová Ponorka Martinské Hole

8,7

Nová Ponorka Martinské Hole

Ubytovanie (Apartmán) Nová Ponorka Martinské Hole. Ubytovanie Nová Ponorka Martinské Hole s terasou sa nachádza v turistickom stredisku Martinské hole, 43 km od Turčianskych Teplíc. Ubytovanie Nová Ponorka Martinské Hole sa nachádza v slovenskom meste Martinské Hole, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Martinky Nová ponorka apartmán 308

8,7

Martinky Nová ponorka apartmán 308

Ubytovanie (Apartmán) Martinky Nová ponorka apartmán 308. Ubytovacie zariadenie Martinky Nová ponorka apartmán 308 sa nachádza v rekreačnom a turistickom stredisku Martinské Hole a ponúka reštauráciu. Ubytovanie Martinky Nová ponorka apartmán 308 sa nachádza v slovenskom meste Martinské Hole, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apartmány Margo Sun

8,1

Apartmány Margo Sun

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Margo Sun. Apartmány Margo Sun sa nachádzajú hneď vedľa lyžiarskych svahov na Martinských Holiach v pohorí Malá Fatra. Ubytovanie Apartmány Margo Sun sa nachádza v slovenskom meste Martinské Hole, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

chata Bernat

chata Bernat

Ubytovanie (Horská chata) chata Bernat. Ubytovacie zariadenie Chata Bernat sa nachádza v rekreačnom a turistickom stredisku Martinské Hole a ponúka ubytovanie so záhradou, s bezplatným Wi-Fi a... Ubytovanie chata Bernat sa nachádza v slovenskom meste Martinské Hole, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata MartinSki Martinské hole

Chata MartinSki Martinské hole

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata MartinSki Martinské hole. Chata MartinSki Martinské hole sa nachádza na Martinských holiach, 37 km od Žiliny. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata MartinSki Martinské hole sa nachádza v slovenskom meste Martinské Hole, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Martin Martinské hole

Chata Martin Martinské hole

Ubytovanie (Apartmán) Chata Martin Martinské hole. Chata Martin Martinské hole s reštauráciou a terasou sa nachádza v obci Martinské Hole. Ubytovanie Chata Martin Martinské hole sa nachádza v slovenskom meste Martinské Hole, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Martinské Hole

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Martinské Hole. Mesto Martinské Hole je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.