Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Martinské Hole

V slovenskom meste Martinské Hole máme celkom 6 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Martinské Hole

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Martinské Hole

Chata Panorama

8,8

Chata Panorama

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata Panorama. Chata Panorama sa nachádza v Martinských holiach. Ponúka výhľad na hory a priamy prístup k vchodu na lyžiach. Ubytovanie Chata Panorama sa nachádza v slovenskom meste Martinské Hole, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nová Ponorka Martinské Hole

8,7

Nová Ponorka Martinské Hole

Ubytovanie (Apartmán) Nová Ponorka Martinské Hole. Ubytovanie Nová Ponorka Martinské Hole s terasou sa nachádza v turistickom stredisku Martinské hole, 43 km od Turčianskych Teplíc. Ubytovanie Nová Ponorka Martinské Hole sa nachádza v slovenskom meste Martinské Hole, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmány Margo Sun

8,1

Apartmány Margo Sun

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Margo Sun. Apartmány Margo Sun sa nachádzajú hneď vedľa lyžiarskych svahov na Martinských Holiach v pohorí Malá Fatra. Ubytovanie Apartmány Margo Sun sa nachádza v slovenskom meste Martinské Hole, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

chata Bernat

chata Bernat

Ubytovanie (Horská chata) chata Bernat. Ubytovacie zariadenie Chata Bernat sa nachádza v rekreačnom a turistickom stredisku Martinské Hole a ponúka ubytovanie so záhradou, s bezplatným Wi-Fi a... Ubytovanie chata Bernat sa nachádza v slovenskom meste Martinské Hole, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 285 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata MartinSki Martinské hole

Chata MartinSki Martinské hole

Ubytovanie (Chata v prírode) Chata MartinSki Martinské hole. Chata MartinSki Martinské hole sa nachádza na Martinských holiach, 37 km od Žiliny. Ponúka spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chata MartinSki Martinské hole sa nachádza v slovenskom meste Martinské Hole, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 191 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Martin Martinské hole

Chata Martin Martinské hole

Ubytovanie (Apartmán) Chata Martin Martinské hole. Chata Martin Martinské hole s reštauráciou a terasou sa nachádza v obci Martinské Hole. Ubytovanie Chata Martin Martinské hole sa nachádza v slovenskom meste Martinské Hole, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 301 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Martinské Hole

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Martinské Hole. Mesto Martinské Hole je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.