Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Medzilaborce

V slovenskom meste Medzilaborce máme celkom 2 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Medzilaborce

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Medzilaborce

Ubytovanie u Vlada

9,2

Ubytovanie u Vlada

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie u Vlada. Located in Medzilaborce in the Prešovský kraj region, Ubytovanie u Vlada has a garden. Ubytovanie Ubytovanie u Vlada sa nachádza v slovenskom meste Medzilaborce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Medzilaborce-Izba/Pokoj

7,3

Medzilaborce-Izba/Pokoj

Ubytovanie (Privát) Medzilaborce-Izba/Pokoj. Ubytovanie Medzilaborce-Izba/Pokoj sa nachádza v Medzilaborciach a ponúka bezplatné bicykle, spoločný lounge a záhradu. Ubytovanie Medzilaborce-Izba/Pokoj sa nachádza v slovenskom meste Medzilaborce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Eurohotel Laborec

5,6

Eurohotel Laborec

Ubytovanie (Hotel) Eurohotel Laborec. Ubytovanie Eurohotel Laborec sa nachádza v Medzilaborciach. Ponúka recepciu s nepretržitou prevádzkou a reštauráciu. Ubytovanie Eurohotel Laborec sa nachádza v slovenskom meste Medzilaborce, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Medzilaborce

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Medzilaborce. Mesto Medzilaborce je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.