Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mlynčeky

V slovenskom meste Mlynčeky máme celkom 8 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Mlynčeky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Mlynčeky

Domček pri vode

9,9

Domček pri vode

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček pri vode. Domček pri vode sa nachádza v obci Mlynčeky a ponúka bar. Ubytovanie je vzdialené 18 km od Tatranskej Lomnice. Ubytovanie Domček pri vode sa nachádza v slovenskom meste Mlynčeky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Dáša

9

Chata Dáša

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Dáša. Dovolenkový dom Chata Dáša sa nachádza v obci Mlynčeky, 16 km od Národného parku Vysoké Tatry. K dispozícii je terasa. Ubytovanie Chata Dáša sa nachádza v slovenskom meste Mlynčeky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart-Bungalovy Gitka

9

Apart-Bungalovy Gitka

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apart-Bungalovy Gitka. Ubytovanie Apart-Bungalovy Gitka sa nachádza v malej a pokojnej obci Mlynčeky. Hostia tu nájdu terasu a saunu za príplatok. Ubytovanie Apart-Bungalovy Gitka sa nachádza v slovenskom meste Mlynčeky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chata Salaš

8,6

Chata Salaš

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Salaš. Chata Salaš sa nachádza na okraji obce Mlynčeky a je obklopená Tatranským národným parkom, Národným parkom Pieniny a Národným parkom Slovenský raj. Ubytovanie Chata Salaš sa nachádza v slovenskom meste Mlynčeky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Aurora - Vysoke Tatry

8,1

Vila Aurora - Vysoke Tatry

Ubytovanie (Vila) Vila Aurora - Vysoke Tatry. Vila Aurora – Vysoké Tatry sa nachádza v obci Mlynčeky, 10 km od Tatranskej Lomnice. Ubytovanie Vila Aurora - Vysoke Tatry sa nachádza v slovenskom meste Mlynčeky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

High Tatras Little House

High Tatras Little House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) High Tatras Little House. Ubytovanie High Tatras Little House sa nachádza v obci Mlynčeky. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Dovolenkový dom je vzdialený 35 km od Zakopaného. Ubytovanie High Tatras Little House sa nachádza v slovenskom meste Mlynčeky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hikeslovakia House

Hikeslovakia House

Ubytovanie (Horská chata) Hikeslovakia House. Ubytovacie zariadenie Hikeslovakia House sa nachádza v obci Mlynčeky a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Ubytovanie Hikeslovakia House sa nachádza v slovenskom meste Mlynčeky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Mlynčeky

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Mlynčeky. Mesto Mlynčeky je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.