Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mlynčeky

V slovenskom meste Mlynčeky máme celkom 8 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Mlynčeky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Mlynčeky

Domček pri vode

9,9

Domček pri vode

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Domček pri vode. Domček pri vode sa nachádza v obci Mlynčeky a ponúka bar. Ubytovanie je vzdialené 18 km od Tatranskej Lomnice. Ubytovanie Domček pri vode sa nachádza v slovenskom meste Mlynčeky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chatka Panorama

9,8

Chatka Panorama

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chatka Panorama. Chatka Panorama sa nachádza v obci Mlynčeky v Prešovskom kraji a ponúka terasu a výhľad do záhrady. Poľské mesto Szczawnica je vzdialené 29 km. Ubytovanie Chatka Panorama sa nachádza v slovenskom meste Mlynčeky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Dáša

9

Chata Dáša

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Dáša. Dovolenkový dom Chata Dáša sa nachádza v obci Mlynčeky, 16 km od Národného parku Vysoké Tatry. K dispozícii je terasa. Ubytovanie Chata Dáša sa nachádza v slovenskom meste Mlynčeky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Apart-Bungalovy Gitka

9

Apart-Bungalovy Gitka

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Apart-Bungalovy Gitka. Ubytovanie Apart-Bungalovy Gitka sa nachádza v malej a pokojnej obci Mlynčeky. Hostia tu nájdu terasu a saunu za príplatok. Ubytovanie Apart-Bungalovy Gitka sa nachádza v slovenskom meste Mlynčeky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Salaš

8,6

Chata Salaš

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Salaš. Chata Salaš sa nachádza na okraji obce Mlynčeky a je obklopená Tatranským národným parkom, Národným parkom Pieniny a Národným parkom Slovenský raj. Ubytovanie Chata Salaš sa nachádza v slovenskom meste Mlynčeky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Vila Aurora - Vysoke Tatry

8,1

Vila Aurora - Vysoke Tatry

Ubytovanie (Vila) Vila Aurora - Vysoke Tatry. Vila Aurora – Vysoké Tatry sa nachádza v obci Mlynčeky, 10 km od Tatranskej Lomnice. Ubytovanie Vila Aurora - Vysoke Tatry sa nachádza v slovenskom meste Mlynčeky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

High Tatras Little House

High Tatras Little House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) High Tatras Little House. Ubytovanie High Tatras Little House sa nachádza v obci Mlynčeky. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Dovolenkový dom je vzdialený 35 km od Zakopaného. Ubytovanie High Tatras Little House sa nachádza v slovenskom meste Mlynčeky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Hikeslovakia House

Hikeslovakia House

Ubytovanie (Horská chata) Hikeslovakia House. Ubytovacie zariadenie Hikeslovakia House sa nachádza v obci Mlynčeky a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a terasu. Ubytovanie Hikeslovakia House sa nachádza v slovenskom meste Mlynčeky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Mlynčeky

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 8 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Mlynčeky. Mesto Mlynčeky je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.