Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Mlynky

V slovenskom meste Mlynky máme celkom 18 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Mlynky

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Mlynky

Ubytovanie Lesky

9,6

Ubytovanie Lesky

Ubytovanie (Chata v prírode) Ubytovanie Lesky. Ubytovanie Leski sa nachádza v obci Mlynky a ponúka záhradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Ubytovanie Lesky sa nachádza v slovenskom meste Mlynky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Havrania Dolina 104 Dovolenkový dom

9,6

Havrania Dolina 104 Dovolenkový dom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Havrania Dolina 104 Dovolenkový dom. Ubytovacie zariadenie Havrania Dolina 104 Dovolenkový dom sa nachádza v obci Mlynky, necelý 1. Ubytovanie Havrania Dolina 104 Dovolenkový dom sa nachádza v slovenskom meste Mlynky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Pod Guglom

9,4

Penzión Pod Guglom

Ubytovanie (Penzión) Penzión Pod Guglom. Rodinný penzión Pod Guglom sa nachádza iba 30 metrov od lyžiarskeho areálu Mlynky. Ubytovanie Penzión Pod Guglom sa nachádza v slovenskom meste Mlynky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Poľovnícka chata Štefana

9,3

Poľovnícka chata Štefana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Poľovnícka chata Štefana. Ubytovanie Poľovnícka chata Štefana vybavená grilom sa nachádza v Mlynkách, 1,7 km od lyžiarskeho strediska SKI Mlynky. Ubytovanie Poľovnícka chata Štefana sa nachádza v slovenskom meste Mlynky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata Derdák

9,3

Chata Derdák

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Derdák. Chata Derdák s možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v obci Mlynky v Národnom parku Slovenský raj. Ponúka vám záhradu s grilom, šípky a terasu. Ubytovanie Chata Derdák sa nachádza v slovenskom meste Mlynky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión u Čupku

9,3

Penzión u Čupku

Ubytovanie (Penzión) Penzión u Čupku. Penzión u Čupku sa nachádza v pokojnej lokalite Národného parku Slovenský raj, 300 metrov od zjazdovky Mlynky. Ubytovanie Penzión u Čupku sa nachádza v slovenskom meste Mlynky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie u Mirky

9

Ubytovanie u Mirky

Ubytovanie (Vidiecky dom) Ubytovanie u Mirky. Dovolenkový dom Ubytovanie u Mirky sa nachádza v obci Mlynky a bezplatne vám ponúka súkromné parkovisko a Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Ubytovanie u Mirky sa nachádza v slovenskom meste Mlynky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovacie zariadenie Čarnica

8,9

Ubytovacie zariadenie Čarnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovacie zariadenie Čarnica. Ubytovacie zariadenie Čarnica nachádza v obci Mlynky, 2,4 km od lyžiarskeho strediska Ski Mlynky. Navštíviť môžete spoločný lounge a záhradu. Ubytovanie Ubytovacie zariadenie Čarnica sa nachádza v slovenskom meste Mlynky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Penzión Salamander

8,6

Penzión Salamander

Ubytovanie (Penzión) Penzión Salamander. Penzión Salamander sa nachádza v rekreačnom areáli Dedinky-Mlynky, 5 minút chôdze od vodnej nádrže Palcmanská Maša. Ubytovanie Penzión Salamander sa nachádza v slovenskom meste Mlynky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie na briežku

8,4

Ubytovanie na briežku

Ubytovanie (Apartmány) Ubytovanie na briežku. Ubytovanie na briežku sa nachádza v Národnom parku Slovenský raj, 300 metrov od zjazdovky Gugel. Ubytovanie Ubytovanie na briežku sa nachádza v slovenskom meste Mlynky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa Carmen

8,3

Chalupa Carmen

Ubytovanie (Horská chata) Chalupa Carmen. Chalupa Carmen sa nachádza pri lese v obci Mlynky, v nadmorskej výške 800 metrov. Ubytovanie Chalupa Carmen sa nachádza v slovenskom meste Mlynky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

CHATA JURAJ

CHATA JURAJ

Ubytovanie (Dovolenkový dom) CHATA JURAJ. Ubytovacie zariadenie CHATA JURAJ s výhľadom do záhrady sa nachádza približne 1,1 km od lyžiarskeho strediska SKI Mlynky. Ubytovanie CHATA JURAJ sa nachádza v slovenskom meste Mlynky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

chata samko

chata samko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) chata samko. Ubytovacie zariadenie chata Samko sa nachádza v obci Mlynky. Lyžiarske stredisko SKI Mlynky je odtiaľto vzdialené 1,7 km. Ubytovanie chata samko sa nachádza v slovenskom meste Mlynky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chalupa u Jozefa

Chalupa u Jozefa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalupa u Jozefa. Chalupa u Jozefa sa nachádza v obci Mlynky, len 1,3 km od lyžiarskeho strediska SKI Mlynky a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Chalupa u Jozefa sa nachádza v slovenskom meste Mlynky, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Mlynky

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 18 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Mlynky. Mesto Mlynky je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.