Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Moldava nad Bodvou

V slovenskom meste Moldava nad Bodvou máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Moldava nad Bodvou

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Moldava nad Bodvou

Penzión Poľovník

9,1

Penzión Poľovník

Ubytovanie (Penzión) Penzión Poľovník. Penzión Poľovník sa nachádza v Moldave nad Bodvou a ponúka vám záhradu a terasu. Ubytovanie Penzión Poľovník sa nachádza v slovenskom meste Moldava nad Bodvou, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ferdi´s Caffe & Pension

9,1

Ferdi´s Caffe & Pension

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ferdi´s Caffe & Pension. Penzión Ferdi´s Caffe & Pension sa nachádza v Moldave nad Bodvou, 45 km od mesta Aggtelek. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ferdi´s Caffe & Pension sa nachádza v slovenskom meste Moldava nad Bodvou, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ferdinand Penzion

8,8

Ferdinand Penzion

Ubytovanie (Penzión) Ferdinand Penzion. Penzión Ferdinand sa nachádza v centre mesta Moldava nad Bodvou. Ponúka vám reštauráciu, v ktorej ochutnáte pokrmy slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Ubytovanie Ferdinand Penzion sa nachádza v slovenskom meste Moldava nad Bodvou, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Motel Orgován

8,5

Motel Orgován

Ubytovanie (Motel) Motel Orgován. Motel Orgován sa nachádza v meste Moldava nad Bodvou a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Motel Orgován sa nachádza v slovenskom meste Moldava nad Bodvou, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Primma Hotel

Primma Hotel

Ubytovanie (Hotel) Primma Hotel. Primma hotel is situated in Moldava nad Bodvou and features a restaurant, a bar and a terrace. Free WiFi and room service are offered. Ubytovanie Primma Hotel sa nachádza v slovenskom meste Moldava nad Bodvou, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Moldava nad Bodvou

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Moldava nad Bodvou. Mesto Moldava nad Bodvou je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.