Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Moldava nad Bodvou

V slovenskom meste Moldava nad Bodvou máme celkom 5 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Moldava nad Bodvou

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Moldava nad Bodvou

Penzión Poľovník

9,1

Penzión Poľovník

Ubytovanie (Penzión) Penzión Poľovník. Penzión Poľovník sa nachádza v Moldave nad Bodvou a ponúka vám záhradu a terasu. Ubytovanie Penzión Poľovník sa nachádza v slovenskom meste Moldava nad Bodvou, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferdi´s Caffe & Pension

9,1

Ferdi´s Caffe & Pension

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ferdi´s Caffe & Pension. Penzión Ferdi´s Caffe & Pension sa nachádza v Moldave nad Bodvou, 45 km od mesta Aggtelek. Ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Ferdi´s Caffe & Pension sa nachádza v slovenskom meste Moldava nad Bodvou, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferdinand Penzion

8,8

Ferdinand Penzion

Ubytovanie (Penzión) Ferdinand Penzion. Penzión Ferdinand sa nachádza v centre mesta Moldava nad Bodvou. Ponúka vám reštauráciu, v ktorej ochutnáte pokrmy slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Ubytovanie Ferdinand Penzion sa nachádza v slovenskom meste Moldava nad Bodvou, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Motel Orgován

8,5

Motel Orgován

Ubytovanie (Motel) Motel Orgován. Motel Orgován sa nachádza v meste Moldava nad Bodvou a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Motel Orgován sa nachádza v slovenskom meste Moldava nad Bodvou, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Primma Hotel

Primma Hotel

Ubytovanie (Hotel) Primma Hotel. Primma hotel is situated in Moldava nad Bodvou and features a restaurant, a bar and a terrace. Free WiFi and room service are offered. Ubytovanie Primma Hotel sa nachádza v slovenskom meste Moldava nad Bodvou, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v slovenskom meste Moldava nad Bodvou

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Moldava nad Bodvou. Mesto Moldava nad Bodvou je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.