Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Muránska Huta

V slovenskom meste Muránska Huta máme celkom 1 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Muránska Huta

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Muránska Huta

Apartmány Planina Predná Hora

9,7

Apartmány Planina Predná Hora

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Planina Predná Hora. Apartmány Planina Predná Hora sa nachádzajú v Prednej Hore. Ponúkajú ubytovanie s výhľadom na hory, reštauráciou a terasou. Ubytovanie Apartmány Planina Predná Hora sa nachádza v slovenskom meste Muránska Huta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Rodinný dom

Rodinný dom

Ubytovanie (Vidiecky dom) Rodinný dom. Offering a garden, Rodinný dom offers accommodation in Muránska Huta. Tatranská Lomnica is 45 km from the country house. Ubytovanie Rodinný dom sa nachádza v slovenskom meste Muránska Huta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Guest house Jana

Guest house Jana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Guest house Jana. Located in Muráň in the Banskobystrický kraj region, Guest house Jana features a terrace. This holiday home also has free WiFi. Ubytovanie Guest house Jana sa nachádza v slovenskom meste Muránska Huta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Chata na kraji lesa

Chata na kraji lesa

Ubytovanie (Horská chata) Chata na kraji lesa. Located in Muránska Huta in the Banskobystrický kraj region, Chata na kraji lesa features a terrace. Ubytovanie Chata na kraji lesa sa nachádza v slovenskom meste Muránska Huta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Muránska Huta

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Muránska Huta. Mesto Muránska Huta je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.