Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Muránska Huta

V slovenskom meste Muránska Huta máme celkom 1 hotelov a ubytovanie, ktoré môžete využiť pre dovolenku po Slovensku

Najlepšie ubytovanie v slovenskom meste Muránska Huta

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v slovenskom meste Muránska Huta

Apartmány Planina Predná Hora

9,7

Apartmány Planina Predná Hora

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Planina Predná Hora. Apartmány Planina Predná Hora sa nachádzajú v Prednej Hore. Ponúkajú ubytovanie s výhľadom na hory, reštauráciou a terasou. Ubytovanie Apartmány Planina Predná Hora sa nachádza v slovenskom meste Muránska Huta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rodinný dom

Rodinný dom

Ubytovanie (Vidiecky dom) Rodinný dom. Offering a garden, Rodinný dom offers accommodation in Muránska Huta. Tatranská Lomnica is 45 km from the country house. Ubytovanie Rodinný dom sa nachádza v slovenskom meste Muránska Huta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest house Jana

Guest house Jana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Guest house Jana. Located in Muráň in the Banskobystrický kraj region, Guest house Jana features a terrace. This holiday home also has free WiFi. Ubytovanie Guest house Jana sa nachádza v slovenskom meste Muránska Huta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku. Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wellness penzión Predná Hora

Wellness penzión Predná Hora

Ubytovanie (Penzión) Wellness penzión Predná Hora. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Všetky ubytovacie jednotky vo Wellness penzióne Predná Hora sú vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Wellness penzión Predná Hora sa nachádza v slovenskom meste Muránska Huta, do ktorého si môžete naplánovať vašú dovolenku na Slovensku.

Ubytovanie v slovenskom meste Muránska Huta

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1 hotelov a iných druhov ubytovania v meste Muránska Huta. Mesto Muránska Huta je jednou z možností, kde môžete stráviť dovolenku na Slovensku.